Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 10.kolo05.10.2020

Sestava:                   Jurný

Sedláček - Pestr - Borek -  Hédl David

Krésa -  Mašek - Dřevěný J. - Haranz

Pokorný - Hédl Tomáš

Branky:  47. Hédl Tomáš, 48. Haranz Kryštof, 52. Farkaš Kryštof (pen.), 57. Dřevěný Vojtěch, 67. Hédl Tomáš

Střídali:   Dřevěný V., Svoboda, Vaščák, Navrátil, Buček

Průběh:

První poločas se nám vůbec nevyvedl, nefungovalo nic, soupeř byl kompaktní s pečlivou obranou hrou nás do výraznějšího tlaku nepouštěl. I přesto jsme měli dvě obrovské šance Michalem Maškem a Tomášem Hédlem bohužel neproměněné. O přestávce jsme hráče nabádali k trpělivosti a klidu s vědomím, že se časem prosadíme.

A tak se také v úvodu 2.poločasu stalo. Začalo nám vycházet konečně přečíslení soupeřovy obranné hráze a po průnikových nahrávkách Jakuba Dřevěného do levého křídla a po slepených brankách Tomáše Hédla a Kryštofa Haranze jsme se zaslouženě ujali vedení 2:0. Když vzápětí proměnil pokutový kop Kryštof Farkaš bylo o zápasu rozhodnuto. Za zmínku stojí krásný centr za obranu od Michala Maška na Vojtu Dřevěného, který pak zcela osamocen zakončil počtvrté.  Soupeř sice snížil po trochu nešťastném zákroku na 1:4, ale poslední slovo patřilo opět Tomášovi Hédlovi, který mohl zkompletovat i hattrick, ale v další šanci zcela sám před brankářem přestřelil.

Soupeř podobně jako my se početně trápí a tak šest hráců z jeho sestavy stejně jako nás nastoupilo za starší dorostence. Ale díky tomu, že naši klíčoví hráči pošetřili více sil, rozhodli jsme po výrazně zlepšeném výkonu. A to je nejcennější zjištění dnešního utkání, kdy po nepovedeném první půlce jsme se dokázali zvednout, vrátit se k naší typické kombinační, rychlé hře a zaslouženě tak bereme tři body do tabulky.