Dorost mladší

Výsledky  |  Dorost mladší

Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 3.kolo24.08.2020
4:0 (3:0)

MFK VYŠKOV / Dědice

AFK TIŠNOV


 Sestava:          Jurný

    Borek-Hédl David-Hédl Tomáš-Buček

Sedláček-Mašek-Dřevěný Vojtěch-Haranz

                 Dřevěný Jakub-Pokorný

StřídalI: Navrátil  35´, Vaščák 55´, Svoboda 65´, 

Průběh utkání: 

Dnešní soupeř MFK Vyškov hrál ještě před 2 sezónami  MS Divizi a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. K dlouhodobě zraněnému brankáři Petrovi Pavlasovi se přidali zranění klíčoví obránci z utkání staršího dorostu - Pestr a Farkaš. Další navrátilec do sestavy Michal Mašek hrál se zraněním nohy a po 14-denním tréninkovém výpadku. Další borci museli absolvovat různou porci minut za starší dorost nebo v dopoledním zápase za starší žáky na ČAFCe. 

V 1.poločase měli domácí územní převahu, kterou korunovali dvěma góly, přičemž při tom druhém se míč nešťastně odrazil do vlastní sítě od vracejícího se Tomáše Hédla, který si navíc při srážce se soupeřem zlomil zápěstí. Soustředili jsme se na obranu a když oba naši útočníci neproměnili po jedné šanci, nešťastně jsme inkasovali těsně před poločasem potřetí. 

Druhý poločas se již jen dohrával. Snažili jsme se aspoň výsledkově korigovat utkání, ale ani šance Kuby Dřevěného, ani dalekonosná střela Vojty Dřevěného gól nepřinesly. Soupeř pak skóroval po standardní situaci, rohovém kopu a vlastnímu gólu, což jen korunovalo naši nešťastnou celkovou situaci, ve které jsme se nacházeli.

Chtěl bych přede všemi kluky, co dneska absolvovali utkání hluboce smeknout a poděkovat jim za odvedený výkon. V pekelném poledním vedru museli někteří absolvovat v součtu obou utkání dorostu anebo žáků neuvěřitelnou porci minut - Kuba Dřevěný 150 minut, Vojta Dřevěný, Jirka Borek a Filip Buček 130 minut atd.). Je nutné ještě zmínit výkon Zbyňka Navrátila, ročník 2007, který předvedl v druhém poločase vynikající výkon a svou dokonale prováděnou poziční obrannou hrou zahanbil starší dorostence. Na takové talenty se musíme zaměřovat, v nich je budoucnost klubu.

Zpět na výpis výsledků


Copyright © 2014 AFK Tišnov.