Dorost mladší

Výsledky  |  Dorost mladší

Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 4.kolo31.08.2020
2:2 (1:1)

AFK TIŠNOV

FC IVANČICE


 Sestava:          Jurný

            Havlík Borek-Hédl David-Buček

           Krésa - Sedláček-Mašek-Haranz

                 Svoboda-Pokorný

Branky: 17´ Svoboda, 80´Mašek

StřídalI: Dřevěný V., Dřevěný J., Vaščák, Babák

Průběh utkání: 

Naše problémy se sestavou neberou konce. Nastoupili jsme opět bez gólmanské jedničky a dalších tří stabilních hráčů základní sestavy. Další hráči ročníku 2004 museli odehrát předchozí zápas za starší dorost nebo dopolední zápas v případě starších žáků. 

Utkání celkově průměrné úrovně bylo v 1.poločase vyrovnané, soupeř šel do vedení po rohovém kopu, což je naše dlouhodobá slabina. My jsme vyrovnali díky tečované střele Filipa Svobody a tak se končilo za nerozhodného stavu.

Po přestávce jsme už bojovali spíše s vlastní únavou, a zdravotními problémy, než se soupeřem. Nešla nám kombinační hra, srážela nás spousta nepřesností. Boj se odehrával spíše ve středu pole, obě mužstva se sporadicky dostávala do zakončení. Hosté šli do vedení tečovanou střelou, kterou náš gólman malinko podběhl. Přes všechny nepřízně osudu jsme si ale svou bojovností vynutili v závěru územní tlak. Nejdříve Michal Krésa vybojoval důležitý roh, následně z další situace se ve vápně výborně uvolnil Vojta Dřevěný a předložil míč do ideální pozice úplně volnému Michalovi Maškovi, který nám zajistil střelou na zadní tyč konečnou remízu.

Dnešní bod bereme všemi deseti, dvakrát jsme dotahovali soupeřův náskok. Klukům opět není co vytknout stran bojovnosti, fotbalově to nebylo ono, ale to jde na vrub výše zmíněným okolnostem. Dnešním železným mužem je Michal Krésa, který odehrál v součtu 140 minut za sebou a samozřejmě velmi dobře chytající brankář Tomáš Jurný a pak Kryštof Haranz. kteří odehráli oba zápasy dopoledne a odpoledne,  ostatní starší žáci střídali. Jenom se modlíme, aby se to nepodepsalo na jejich zdraví a doufáme, že s koncem prázdnin a postupně vyprázdněnou marodkou se dáme do kupy a konečně nastoupíme v konsolidované sestavě

Zpět na výpis výsledků


Copyright © 2014 AFK Tišnov.