Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 7.kolo14.09.2020

Sestava:                   Jurný

Navrátil - Pestr -  Hédl David - Sedláček

Krésa - Borek - Dřevěný V. - Haranz

Svoboda - Pokorný

Branky: 12. Pokorný Radek, 31. Svoboda Filip, 32. Pokorný Radek, 38. Haranz Kryštof, 40. Dřevěný Vojtěch, 42. Krésa Michal, 43. Dřevěný Vojtěch, 57. Krésa Michal, 62. Dřevěný Vojtěch, 74. Dřevěný Vojtěch

Průběh:

V dalším kole jsme zajížděli do Soběšic, kde nikdy nejsou lehká utkání s úporně hrajícím domácím týmem. Nabuzení výhrou starších dorostenců jsme vstoupili do zápasu s nasazením a kvalitou. Po našem zaslouženém vedení nás naštěstí nesrazil laciný inkasovaný gól a dokonce poločasu jsme pestrou kombinační hrou navyšovali skóre. Domácí za stavu 1:3 odpadli a rezignovali na jakýkoliv odpor.

Stejnou porci branek jsme přidali i ve druhém poločase, škoda mnoha nevyužitých šanci, brankový příděl mohl být klidně o 5-6 branek vyšší. Výborný výkon podali všichni hráči, ale nutno zmínit už poněkolikáté výkon Zbyňka Navrátila, jehož poziční hra, čtení situací a zakládání útoků nemá v jeho ani vyšší věkové kategorii konkurenci. Ze střelců se vyznamenal Vojta Dřevěný, autor čtyř branek a bohužel i "populárního" desátého gólu, který znamená dle pravidla stanoveného nejmenovaným trenérem vždy odměnu pro celé mužstvo.

Utkání pro nás bylo jen lehčí tréninkovou jednotkou. V naší sestavě pouze 3 hráči nenastoupili předtím na větší či menší porci minut v předchozích sobotních utkáních, ale i tak jsme jasně dominovali a bez problémů utkání dovedli k dvojcifernému výsledku. Jak jsme byli v minulém zápase po zásluze trestáni za nedůslednou obrannou činnost, tak v dnešním utkání mužstvo Soběšic vůbec naši obranu neprověřilo, v podstatě se na naši půlku dostávalo velmi sporadicky. Soupeři v naší kategorii Krajského přeboru jsou kvalitativně na velmi rozdílné úrovni a my se s tím musíme vyrovnat v ideálním případě i v utkáních s velice těžkými týmy, jako byli např. Vyškov a Kyjov, kde každá individuální chyba, nedůraz v osobních soubojích nebo nedostatek nasazení znamená ztrátu dílčí i v celkovém výsledku.