Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 8.kolo22.09.2020

Sestava:                   Pavlas

Pokorný- Pestr -  Hédl David - Navrátil

Krésa - Borek - Dřevěný V. - Hédl Tomáš

Sedláček - Dřevěný J.

Branky:  2. Dřevěný Vojtěch (pen.), 5. Sedláček Adam, 14. Pestr Josef, 16. Hédl Tomáš, 38. Žurovec Jindřich (vl.), 44. Svoboda Filip, 77. Vaščák Jonáš

Střídali: Svoboda, Vaščák, Jež T., Pavlíček, Babák, Havlík

Průběh:

Po nekonečných dvou letech čekání jsme sehráli domácí utkání na nově zrekonstruovaném stadionu. Přivítali jsme Dubňany/Mutěnice, další celek ze spodních pater tabulky krajského přeboru. Díky výbornému nástupu jsme po 16.minutách vedli 4:0 a bylo v podstatě po zápase. Hosté z Dubňan byli určitě fotbalovější než předchozí týmy, měli některé dobré herní momenty, ale na náš rozjetý mančaft to nestačilo. Po dlouhém zranění jsme měli zase v brance naši jedničku Petra Pavlase, vrátil se Tomáš Hédl, ale zase chyběli jiní tři hráči základní sestavy (Mašek, Farkaš, Haranz). Naštěstí díky nezištné pomoci starších žáků jsme měli tentokrát plnou lavičku a díky jasnému průběhu utkání jsme je všechny zapojili do utkání. Dnes bych chtěl vyzdvihnout Jirku Borka (ročník 2005), který na stoperu výborně odehrál celé utkání za starší dorost a ještě poločas bojoval v záloze za mladší. Ale svým výkonem potěšili i ostatní hráči a tak jsme návrat domů patřičně oslavili.

Už vyhlížíme příští týden derby s posílenou Kuřimí, aktuálně třetím celkem tabulky KP. To už bude zápas úplně jiných parametrů.