Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - mladší dorost - 9.kolo29.09.2020

Krésa

Branky:  3. Haranz Kryštof, 23. Pestr Josef

Střídali: 41´ Pokorný, Svoboda, Vaščák, Navrátil, Buček

Průběh:

Zápas mladšího dorostu byl předehrou k utkání starší kategorie a první poločas se nesl v bojovném a tvrdém duchu. Hosté šli po "tradičním" brejku Kryštofa Haranze rychle do vedení 1:0. Domácí vyrovnali naopak po netradičním a mírně kontroverzním signálu z rohového kopu. Z té samé standardní situace ve 23. minutě hosté odskočili do vedení 2:1, kdy Pestr propálil vše, co mu stálo v cestě.

V druhém poločase muselo za Tišnov nastoupit kvinteto starších žáků, kteří vystřídali hráče, jež pak nastoupili za starší dorost.  Pochopitelně měli domácí více ze hry, ale hned v úvodu spálili hosté velkou šanci. Domácí vyrovnali z dorážky z malého vápna. Když v závěru tišnovský Svoboda nepřeloboval vyběhnuvšího gólmana domácích, skončilo utkání zaslouženou remízou.