Haranz-Vaščák

StřídalI: Pestr  41´, Farkaš 24´, Svoboda 69´, Navrátil 70´.

Branky: Pestr  41´, Krésa 55´

Průběh utkání:

Po minulém šťastném vítězství venku, přišla nešťastná prohra doma. V prvním poločase jsme nedokázali pokrýt silového útočníka hostů, který nás dvakrát ve vápně přetlačil a Slatina zaslouženě vedla 2:0. Naopak v druhém poločase díky vystřídání jsme se dostali do tlaku a po zásluze vyrovnali brankami Pepy Pestra a Michala Krésy. Zápas nakonec rozhodla 66.minuta. Po naší krásné brejkové akci a nahrávce z křídelního prostoru, zcela volný útočník trefil z malého vápna jen brankáře a naopak z bleskového brejku jsme nešťastně inkasovali. Typická situace "nedáš-dostaneš". Po zbytek zápasu jsme se i díky vynuceným střídáním kvůli drobným zraněním nedokázali dostat do gólové šance. Za druhý poločas pochvala, jak jsme se dokázali dostat zpátky do zápasu. Na nepovedenou první půlku raději zapomenout. V takto kvalitní soutěži soupeři jakoukoliv naši chybu okamžitě a nemilosrdně trestají. Nedá se nic dělat, dneska jsme v součtu nebyli horším týmem. Je třeba odvést 100% soustředěný a bojovný výkon od  první do poslední minuty zápasu. Z obecného pohledu je třeba zlepšit tréninkovou morálku. Je jasné, že pokud někteří hráči týden nebo více netrénuji, v zápase nemohou podat optimální výkon.