1. třída JmKFS dorost skupina A - 12. kolo04.11.2019

Zahradníček     Krésa

Branky :         Lutonský, Merta

Střídali :         75´ Borkovec (Cvrkal)

Průběh utkání :

Herně vyrovnanou první půli otevřeli střelecky v 18´ domácí. Využili špatně pozičně postavené obrany AFK při standardní situaci 1:0. Ve 29´ zahrál domácí hráč ve vápně rukou. Nařízený pok. kop neproměnil Sedláček, střela šla do břevna. Vyrovnat se povedlo Tišnovu za sedm minut. Zahradníčkovu přihrávku zužitkoval Lutonský 1:1. Ve 44´ opět velké mezery mezi bránícími hráči AFK a domácí hráč po pěkné individuální akci poslal Slavkov do vedení 2:1. V 60´ opět hráli domácí ve vápně rukou. Tentokrát Merta pok. kop proměnil 2:2. Po této brance mohli hosté opařené domácí definitivně srazit na kolena. Merta a poté Kluger utekli po brankové čáře a jejich zpětné přihrávky našli na vápně volného Krésu. Ten ovšem tyto brankové šance zazdil střelami do brankáře. Domácí se nemohli dostat zpátky do hry a tak jim pomohl rozhodčí. Po několika velice sporných rozhodnutích zahrávali domácí několik standardních situací v okolí velkého vápna hostů. Vše vyvrcholilo v 90´. Při souboji o míč ve velkém vápně domácí hráč upadl a nesmyslně nařízený pok. kop domácí proměnili 2:3.