Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - starší dorost - 6.kolo07.09.2020

Humpolec       Zahradníček

Branky :         Smolík

Střídali :         8´ Krésa (Zahradníček), 64´ Dřevěný J. (Krésa), 77´ Borek (Koumar),   80´ Mašek (Drápela)

Průběh utkání :

Tišnov vstoupil do utkání aktivně a byl za to odměněn ve 34´. Rohový kop Krésy si našel Smolík a hlavičkou od země dal úvodní branku utkání 0:1. Domácí hrozili zejména z pravé strany. Po jednom takovém průniku ve 40´ nedokázali tři hráči Tišnova odkopnout míč po centru, ten se dostal k domácímu hráči, který si věděl rady 1:1. Těsně před přestávkou se dostal do dobré střelecké pozice Humpolec, ale míč mu při zpracování odskočil daleko a domácí obránce stačil zasáhnout. II. půle byla zejména v režii domácích. Jejich akce ale končily na dobře pracující defenzívě hostů. Hráči Tišnova se dostali do několika brejkových situací, ovšem chyběl klid v předfinální fázi. V posledních pěti minutách domácí zahrávali několik standardních situací do velkého vápna hostů, ale ti je dokázali ubránit a tak si odvezli cenný bod.