Krajský přebor JmKFS 2020-2021 - starší dorost - 8.kolo22.09.2020

Pestr    Krésa

Branky :         Dvořák

Střídali :         46´ Hédl D. (Koumar), 62´ Sedláček (Drápela), 65´ Dřevěný V. (Krésa), 70´ Dřevěný J. (Pestr)

Průběh utkání :

Domácí přežili úvodní nápor hostí a ze standardky šli v 8´ do vedení. Centr Klugera do vápna prošel přes několik hráčů k volnému Dvořákovi 1:0. Hosté mohli vyrovnat v 15´, kdy Jež vytáhl střelu na břevno. O dvě minuty později už ale nestačil na krásnou střelu z 20 m přímo do šibenice 1:1. Domácí měli další šanci opět ze standardky ovšem Pestr neproměnil. V 37´ při rohovém kopu hostů jejich hráč vyskočil nejvýše a hlavou dal na 1:2. Ve 41´ domácí ztratili na půli zbytečně míč a následoval rychlý protiútok do rozhozené obrany 1:3.

V úvodu II. pol. byl Tišnov lepším týmem a hnal se za vyrovnáním. Své šance ale nedal a pak doslova nabídl hostům další branky v 74´, 82´a 89´. Při nájezdech do obrany hostů na velkém vápně nepřišly střely, ale zbytečné ztráty míčů a ti toho třikrát využili k rychlým protiútokům 1:6.