1. třída JmKFS dorost skupina A - 10. kolo07.10.2019

Pilný     Krésa

Branky :         Sedláček, Pilný, Dvořák

Střídali :         71´ Zahradníček (Krésa), 74´ Helísek (Borkovec), 78´ Cvrkal (Merta),          85´ Odrazil (Pilný)

Průběh utkání :

Herně vyrovnaný první poločas zlomili na svou stranu hosté. Ve 44´ odcentroval z křídla Krésa a Pilný přiťukl Sedláčkovi, který se trefil přesně 0:1. Domácí vtrhli do druhé půle jako uragán. Hráči AFK zastavovali jejich útoky často jen za cenu faulů a rohových kopů. Obrana v čele s brankářem, ale pracovala spolehlivě. Největší šanci domácích v zápasu přišla v 56´. Nejlepší střelec soutěže Fojt si jedinkrát v utkání poradil s hostujícími stopery i brankářem a jeho slabá střela směřovala do prázdné brány. Dvořák ale zabojoval a vykopl jistý gól z brankové čáry. Utkání definitivně rozhodli pro hosty střídající hráči. V 81´ se Helísek uvolnil u rohového praporku a přihrál na malé vápno Pilnému, který na přední tyč prostřelil brankáře 0:2. V 86´ utekl poněkolikáté po křídle Cvrkal a domácí obránce ve velkém vápně zatáhl za záchranou brzdu. Pokutový kop jistě proměnil Dvořák 0:3.