1. třída JmKFS dorost skupina A - 20. kolo06.05.2019

Pilný      Zahradníček

Branky :         Sedláček, Dvořák

Střídali :         57´ Drápela (Zahradníček), 67´ Koumar (Merta), 75´ Lutonský (Hort)

Průběh utkání :

Hned v první minutě měli hosté velkou šanci, ale míč se došoural mimo vedle brankové tyče. Pak už měli navrch domácí, kteří jednoduchou a důraznou hrou proháněli zadáky Tišnova. Ve 13´ šli také do vedení z rohového kopu 1:0. Od 20´ začal Tišnov hrát kombinačně po zemi a zatlačil domácí na jejich půli. Ve 28´ byl ve velkém vápně faulován Zahradníček. Nařízený pok. kop ale Pilný napálil do břevna. Ve 35´ byl sám před brankářem Kluger, ovšem nedokázal si míč zpracovat. Od této chvíle se hosté opět přizpůsobili hře domácích a to je stálo všechny body. Ve 42´ poněkolikáté přiletěl dlouhý aut domácích do velkého vápna a nekrytý hráč na zadní tyči zvýšil na 2:0. Druhá půle nepřinesla ve hře AFK změnu. V 53´ se sice ocitl sám před brankářem Zahradníček, ale přestřelil. V 55´ se opět prosadili domácí a nechytatelnou střelou pod břevno zvýšili na 3:0. V 62´ svitla hostům naděje, když střela Sedláčka z trestného kopu skončila v síti 3:1. Ta ale skončila po dvou minutách. Smolík fauloval ve velkém vápně a domácí pok. kop. proměnili 4:1. V poslední minutě vrátil Dvořák z půlící čáry míč rozhodčího tak nešťastně, že ten přeskočil brankáře a skončil v síti 4:2.