5.kolo - I.třída dorostu - skupina A10.09.2015

FC BUČOVICE - AFK TIŠNOV 1 : 4 ( 0 : 3 )

Pořízek,Ondráček,Haluza( 62. Holcner ),Hejmala

Vejrosta,Jilg,Kolář ( 74. Tesař ),Feifer ( 69.Urbánek M. )

Burian,Rosendorfský D.( 46.Brabec)

Žluté karty – 36. Haluza,58. Jilg,65.Pořízek

Od první minuty utkání se naše mužstvo,díky rychlým protiútokům soupeře,často dostávalo pod tlak.Toto jim umožňoval špatně hrající střed zálohy.Veškeré útoky ale končily buď mimo bránu a nebo je zlikvidoval dobře chytající gólman Koutný.Od 15.minuty se ale hra začala otáčet.A když v 17.min. vstřelil z 25m první branku zápasu Dominik Pořízek za značného přispění domácího brankáře,začali mít naši hráči svou hru pod kontrolou.Ve 27.min.přidal druhý gól hlavou Jilg, po nákopu do vápna od Haluze a v 31.min.přízemní střelou k tyči upravil stav prvního polčasu na 3 : 0 Feifer.

Druhý poločas se vyvíjel v podobném duchu jako první ale bez větších šancí.Když se v 50.min. podruhé trefil Karel Jilg,bylo o zápasu rozhodnuto.V 53.min. po ojedinělé střele soupeře vytáhl skvělý zákrok náš brankář,když už jme viděli gól do šibenice,tak tomu dokázal svým zákrokem zabránit.V 64.min.soupeř střílel roh a po chybě celé obrany z voleje vstřelil domácí hráč čestnou branku.Tím ukončil stav zápasu na konečných 4:1. Za předvedený výkon svým hráčům děkujeme.