I. třída JmKFS dorost skupina A - 1 .kolo17.08.2018

Brabec            Hladký

Branky :         Brabec 2

Střídali :          36´ Vít (Zahradníček), 46´ Valenda (Lutonský), 65´ Merta (Drápela), 84´ Nguyen (Brabec)

Průběh utkání :

Tišnov přežil v úvodu dvě velké šance domácích a z první střely na bránu šel do vedení. V 11´ Hladký uvolnil do ulice Brabce 0:1. Od této chvíle byl AFK po zbytek půle lepším mužstvem a po pěkných kombinacích mohl přidat i další branky. Finální fáze byla, ale slabinou. Ve 25´ šel dokonce Hladký sám na brankáře, ovšem přestřelil. Domácí srovnali v 42´, když fatálně chyboval Hort 1:1. Do poločasu se podařilo jít AFK ještě jednou do vedení. Brabec proměnil rohový kop minutu před půlí 1:2. Druhá půle potvrdila pravidlo, nedáš, dostaneš. V 58´ byl Hladký opět sám před brankářem, ale netrefil bránu. Domácí rozehráli a z rychlého útoku srovnali na 2:2. V 63´ Dvořák stáhl rukou na velkém vápně unikajícího hráče domácích. Následovala ČK a trestný kop, který Boskovice proměnili 3:2. V deseti už jsme tahali za kratší konec, ale i tak jsme mohli vyrovnat. V 83´ se Schlögl prokličkoval před bránu domácích, ale tváří v tvář brankáři selhal. Domácí zaútočili a zvýšili na 4:3. V poslední minutě přidali zdecimovaným hostům ještě jeden gól 5:2.