I. třída JmKFS dorost skupina A - 1. kolo12.08.2019

Pilný      Zahradníček

Branky :         Pilný

Střídali :         30´ Krésa (Zahradníček), 65´ Lutonský (Helísek), 74´ Drápela (Borkovec)

Průběh utkání :

Tišnovu vyšel začátek. Hosté se několikrát dostali do dobrých střeleckých pozic a zejména ta Zahradníčkova volala po vstřelení gólu. Domácí od dvanácté minuty vyrovnali hru a i oni měli několik dobrých příležitostí. V 32´ po centru Merty Pilný trefil z malého vápna hlavou jen spojnici břevna a tyče. O tři minuty později, ale po přihrávce Klugera již trestal chybu v domácí rozehrávce 0:1.

Od začátku II. pol. se domácí hnali za vyrovnáním a hosté v úmorném horku ztráceli střed pole. Střely domácích ale vždy stačili zblokovat a co prošlo, pokryl jistý brankář. Tišnov chodil do brejků, ale žádný z nich nedokázal dotáhnout do branky a tak utkání skončilo poločasovým výsledkem.