I. třída JmKFS dorost skupina A - 15. kolo02.04.2019

Pilný         Krésa

Branky :         Merta, Pilný, Sedláček

Střídali :         37´ Zahradníček (Valenda), 55´ Dřevěný J. (Krésa), 80´ Rosendorfský (Zahradníček)

Průběh utkání :

Hned v 1´ se dostal do obrovské šance Krésa ovšem bez úspěchu. Hosté kontrovali ve 14´, kdy netrefili prázdnou bránu. 15´ a další šance Krésy kterého našel volného na penaltě Sedláček. Střela šla ale do brankáře. V  19´ domácí propadli při bránění ve středu obrany a hosté trestali 0:1. Ve 26´ domácí oblehli bránu Boskovic, odražený míč se dostal na velkém vápně k Mertovi a bylo srovnáno 1:1. Ve 29´ Tišnov přežil velkou šanci hostí, ale o deset minut později již takové štěstí neměl 1:2. Domácí se snažili do poločasu vyrovnat. Ve 41´ přitlačili Boskovice ve vlastní šestnáctce a střela Pilného znamenala srovnání na 2:2.

Ve 46´ mohlo přijít konečně vedení AFK. K Pilnému se dostal ve vápně odražený míč a ten sám před brankářem přestřelil bránu. V 54´ hosté ztratili míč při rozehrávce před vlastní bránou, ten získal Pilný a naservíroval ho Sedláčkovi 3:2. Vedení AFK nakoplo Boskovice a ty až do konce zápasu domácím těžce zatápěli. Domácí postupně stále více vyklízeli střed pole a mohli jen děkovat brankáři a střelecké smůle hostů, že vedení udrželi.