I. třída JmKFS dorost skupina A - 24.kolo08.06.2018

Brabec            Hečko

Branky:          Veselý, Schlögl 2, Burian, Brabec

Střídali :          46´ Smolík (Drápela), 65´ Pavelka (Merta), 77´ Rosendorfský Dan (Hort)

Průběh utkání :

Katastrofální vstup hostů do utkání. Domácí hned z rozehrávky nakopli míč za obranu a v 1´ vedli 1:0. O pár minut později střela z dálky pod břevno propadla brankáři AFK mezi rukama 2:0. Po zbytečné ztrátě míče před velkým vápnem Rousínova šli domácí do přečíslení 3:0. Pohroma pro hosty byla završena ve 27´, kdy byl vyloučen po druhé žluté kartě Hečko a ti dohrávali zbytek utkání v deseti lidech. Hráči AFK ale nesložili zbraně a do II. pol. vyběhlo naprosto jiné mužstvo. Po třech šancích, které vždy skončili střelou mimo bránu, vyvezl v 55´ z obrany míč Smolík a našel v náběhu Veselého 3:1. V 58´ prokličkoval přes několik protihráčů do vápna Burian, patičkou našel na penaltě Schlögla a bylo to jen o branku 3:2. O dvě minuty později centrovaný míč domácích z křídla si srazil nejistý brankář AFK do sítě 4:2. Hosté rychle kontrovali, Burian prošel přes půl hřiště a snížil na 4:3. Závěr patřil Tišnovu, který se stále nevzdával. V 87´ po obléhání branky Rousínova dostal míč do sítě Brabec 4:4. V poslední minutě využil nedorozumění brankáře a stopera Schlögl a připsal tři body pro AFK 4:5.