1. kolo - I.A třída muži (13. hrané)31.10.2019

Branka: 28' Mballla - 24' Prokopčuk, 68' Babička

Mizerniuc, Klíma, Zdražil V., Vít R.

Schlögl, Mašek J., Serafin, Papuga

Prokopčuk, Babička

Střídali: 64. Pilný M. (Prokopčuk), 71. Seyfert (Zdražil V.), 89. Herink (Schlögl)

K poslednímu utkání podzimní části sezóny jsme odcestovali do Žebětína a vzhledem k postavení obou týmů v tabulce se hrálo v podstatě o 6 bodů. Úvod utkání jsme vůbec nezachytili a hned v 1. min. domácí nastřelili břevno naší branky a ani z následného závaru branku nedali. I dalších 10 minut jsme tahali za kratší konec, ale naštěstí nás podržel výborně chytající Šmerda. Po 15 minutách jsme vyrovnali hru a ve 24. min. jsme se ujali vedení, když Babičkův trestný kop propadl až k Prokopčukovi a ten střelou k tyči dal na 0:1. Za další 2 min. měl po další standartní situaci na hlavě gól Schlögl, ale zcela osamocen na malém vápně zamířil mimo. A tak se za pár okamžiků radovali domácí, když jsme nechali propadnout dlouhý míč a následně lehce tečovaná střela zpoza velkého vápna zapadla přesně k tyči 1:1.

Ve druhém poločase jsme převzali iniciativu a v 68. min. jsme šli opět do vedení, když trestný kop z 23 m poslal Babička přesně k tyči 1:2. Chvíli na to postupoval sám na branku Serafin, ale neproměnil, stejně jako za chvíli po pěkné akci Schlögl, který trefil břevno domácí branky. A vzhledem k tomu, že žebětínští se již v druhém poločase do vyložené šance nedostali, odvezli jsme si velmi důležité vítězství.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nás v hojném počtu podporovali ve všech 13 venkovních utkáních podzimní sezóny.

Sokol Dobšice - SK Vojkovice 5:1 (3:1)

TJ Sokol Novosedly - RAFK 1:0 (1:0)

FC Soběšice - TJ Čechie Zastávka 0:2 (0:0)

FK Kunštát - SK Šlapanice 5:1 (2:1)

FC Slovan Brno - TJ Viktoria Želešice 2:3 (0:2)

SK Slatina - FK Zbraslav 1:2 (1:2)