10. kolo - I.A třída muži (9. hrané)02.10.2019
5:1 (2:0)

TJ ČECHIE ZASTÁVKA

Branky: 8. Reiter, 16. Maňásek, 61. Michna, 70. Michna, 77. Reiter - 66. Mašek M.

Herink
  Dvořák, Zdražil V., Klíma, Vít R.
Papuga, Babička, Serafin, Seyfert
            Prokopčuk, Mašek M.

Střídali: 46' Vejrosta (Papuga), 65' Schlögl (Babička), 74' Merta (V. Zdražil)

Utkání v Zástávce nám výsledkově vůbec nevyšlo, byť v prvním poločase to na takový rozdíl ve skóre rozhodně nevypadalo.

Do zápasu jsme ale vstoupili velmi špatně a v 16. min. jsme prohrávali 2:0, když jsme 2x inkasovali po rohových kopech. Nicméně již do 5 minut mohlo být vyrovnáno, když zcela osamoceni před domácím brankářem byli nejprve Papuga a následně M. Mašek, ale ani jeden z nich svoji 100% šanci neproměnil. V dalším průběhu 1. půle jsme měli další velké šance na snížení či vyrovnání (Seyfert, …), ale opět bez gólového efektu, a tak se odcházelo do kabin za stavu 2:0 pro domácí.

V úvodu 2. poločasu jsme měli mírnou územní převahu, ale žádnou šanci jsme si již nevytvořili. Naopak domácí v 61. min. udeřili potřetí, a byť jsme ještě v 66. min. snížili po tečovaném trestném kopu M. Maška, tak po dalších zraněních K. Babičky a V. Zdražila jsme již neměli síly na zdramatizování a utkání se pouze dohrávalo. Domácí poté přidali ještě další 2 branky a upravili tak konečné skóre na 5:1.

FK Kunštát - FC Slovan Brno 2:1 (2:0)

Sokol Dobšice - FK Zbraslav 0:3 (0:1)

FC Soběšice - RAFK 1:2 (1:1)

SK Žebětín - TJ Viktoria Želešice 0:4 (0:1)

SK Vojkovice - SK Šlapanice 2:2 (1:0)

TJ Sokol Novosedly - SK Slatina 1:4 (1:3)