Branky:  10' Dvořák J., 46' Pavlík, 50' Andreev - 8' Babička

Zdražil T.
  Vejrosta, Babička, Burian, Seyfert
                        Marvan

Střídali: 61' Merta (Sedláček)

V dalším utkání se střetly dva celky z popředí tabulky. V prvním poločase byl Tišnov fotbalovější, kdežto domácí spoléhali na rychlý přechod do útoku, výborné standartní situace a zejména důraznou hru, v čemž „vynikal“ především domácí útočník č. 8, který během úvodních 30 min. minimálně 4x velmi tvrdě dohrál hostující hráče po odehrání míče, aniž by měl možnost míč zasáhnout, a to vše bez jakéhokoliv napomenutí hlavního rozhodčího. K tomu rozhodčí v úvodní čtvrthodině k údivu všech otočil i 2 zákroky v těsné blízkosti naší šestnáctky, z čehož rezultovaly nebezpečné standartní situace před naší brankou, čímž naše rozčarování z jeho výkonu jenom stoupalo. I přesto jsme se v 8 min. dostali po krásné akci do vedení. Míč jsme z pravé strany přes T. Zdražila přenesli doleva na Seyferta, který se dokázal uvolnit v situaci jeden na jednoho a předložil zpětnou přihrávku na malé vápno na volného Babičku, který neměl problém míč uklidit do sítě 0:1. Bohužel pro nás hned za dvě minuty přišla krásná fotbalová akce i na druhé straně, když domácí stoper vyvezl míč z poloviny hřiště a ze vzdálenosti 25 m vymetl šibenici Herinkovi branky 1:1. Po zbytek poločasu se hrálo poměrně vyrovnaně, kdy my jsme byli více na míči a domácí pro změnu hrozili zejména ze standartních situací, ale žádná akce už ani na jedné straně brankou neskončila.

O osudu utkání rozhodl úvod druhého poločasu a naše obrovské chyby v defenzívě a absolutní nedisciplinovanost. Hned ve 46. min. jsme špatně odkopli míč, na vysokou svíci šli na velké vápno náš stoper a brankář, ale k balonu se nakonec místo nich dostal domácí hráč, aby od něj míč následně doskákal za brankovou čáru 2:1. O minutu později, po dalším tvrdém zákroku na polovině hřiště, začal z dálky pořvávat Marvan na hlavního rozhodčího, jenž ho s ohledem na sprosté urážky vyloučil. O chvíli později přihrál velmi slabou malou domů Sedláček, takže k míči se dostal domácí hráč a podél vyběhnuvšího Herinka míč poslal směrem na branku. Míč se po odrazu od tyče kutálel po brankové čáře, aby nakonec přece jen skončil až za ní 3:1. Tímto bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Sice jsme se i po zbytek utkání snažili s výsledkem něco udělat, ale žádnou akci jsme nedokázali dotáhnout do brankového zakončení, stejně jako domácí, kteří v několika situacích nedokázali potrestat naši hru na riziko.

Po tomto zápase sice můžeme žehrat na výkon a „fotbalovou necitlivost“ rozhodčího, ale utkání jsme si prohráli zcela sami svými hrubkami a nedisciplinovaností v úvodu 2. poločasu, takže poprvé v sezóně jsme okusili hořkost porážky.

FK Kunštát - FC Soběšice 3:2 (1:2)

TJ Rajhradice - SK Žebětín 2:1 (1:0)

TJ Sokol Novosedly - FK Zbraslav 2:1 (1:1)

TJ Čechie Zastávka - Sokol Dobšice 0:2 (0:2)

RAFK - TJ Viktoria Želešice 0:1 (0:0)

SK Vojkovice - SK Slatina 2:1 (2:0)