Chlup (6´Mičánek), Zdražil T. (71´Juříček T.) , Ayebeng (74´Schottenberger), Smolík (84´Vít Roman), Zdražil V.

Zeman Jiří - žlutá karta
Schottenberger Jiří - žlutá karta
Juříček Tomáš - žlutá karta

Článek o utkání

Lepší vstup do utkání si hosté nemohli přát, když hned v 1. min. trestný kop ze 20 m technickou střelou proměnil Traoré 0:1. Ve 4. min. po dlouhém nákopu se před domácí obránce dostal Koloc a postupoval sám na brankáře, ale neproměnil. Ve 26. min. byl po kombinaci Koloc Traoré těsně před vápnem Traoré faulován a sám postižený z trestného kopu ze 17 m trefil tyč. Ve 26. min. po přetaženém centru Koloce v dobré pozici střílel Schottenberger vedle. Ve 30. min. se Tišnov radoval podruhé. T. Juříček přihrál do prostoru Traorému a ten v samostatném nájezdu přehodil domácího brankáře 0:2. Domácí si první příležitost vypracovali ve 33. min. když po centru z pravé strany nedokázali po závaru uklidit míč do branky. Ve 40. min. se již však radovali, když po zbytečném faulu z trestného kopu ze 23 m trefil domácí hráč tyč. Od ní se míč odrazil do V. Juříčka a od něj za brankovou čáru 1:2. Ve 42. min. si ovšem Traoré udělal z domácích hráčů a brankáře slalomové tyče a míč dovezl až do branky 1:3. V 56. min. domácí z trestného kopu z 25 m těsně minuli pravou tyč Juříčkovi branky. V 59. min. Traoré uvolnil křížnou přihrávkou T. Juříčka, ale ten z bezprostřední blízkosti nedokázal domácího brankáře prostřelit. V 64. min. předvedli krásný brejk Chlup s Juříčkem, jehož centr nedokázal ve 100% šanci uklidit z malého vápna do sítě Traoré. O minutu později přišel trest, když po překopnutí hostující obrany fauloval ve vápně V. Juříček a domácí hráč penaltu bezpečně proměnil 2:3. Za další minutu již bylo srovnáno.Domácí záložník dostal ve středu hřiště příliš prostoru a krásnou střelou ze 30 m vyrovnal 3:3. O chvíli později ovšem domácí hráč udeřil J. Panovského do obličeje a byl vyloučen. V 75. min. po centru z pravé strany hlavičkoval Ayebeng vedle. V 76. min. po rychlém brejku postupoval domácí hráč z boku sám na V. Juříčka, ale střílel těsně vedle. O minutu později po centru Traorého střílel z voleje T. Zdražil, ale jeho zřejmě gólovou střelu srazil domácí obránce. V 89. min. byl po dalším brejku domácích těsně před vápnem odpískán faul, což neunesl V. Juříček a naprosto nedisciplinovaně nakopl míč po odpískání do domácího hráče, za což uviděl od rozhodčího rovnou červenou kartu (a to již měl i po penaltovém zákroku žlutou kartu). Do branky musel Smolík. Následný trestný kop domácí neproměnili, ale v 1. min. nastavení jsme nechali jít domácí opět do brejku 2 na 1, který již proměnili 4:3. A tak v utkání, ve kterém byli do 60. minuty tišnovští hráči jednoznačně lepší, měli hru pod kontrolou a mohli vést vyšším rozdílem, nechali zcela nepochopitelně všechny body nadšeně bojujícím domácím hráčům.