11. kolo - KP muži (12. hrané)09.10.2018

Branky:40' a 65' Švancara, 70' Fiala - 81' Zdražil T., 85' Prokopčuk

Jícha
 Vít Ra., Pohl, Panovský J., Zdražil V.
Seyfert, Chlup J., Zdražil T., Mašek Ji.
             Babička, Mašek M.

70' Pospíšil (Zdražil V.), 70' Prokopčuk (Mašek Jiří), 74' Gaži (Mašek Martin)

V tomto utkání se do první větší šance dostali hosté, když Babička v 7' jen těsně minul domácí branku. Domácí se dočkali první větší šance ve 23', ale střela šla vysoko nad. Ve 30' jsme kopali první roh, po skrumáži ovšem nikdo z našich hráčů nedokázal míč poslat za záda domácího brankáře. Ve 39' byl před velkým vápnem faulován domácí Švancara, následoval přímý volný kop. K míči se postavil sám Švancara a střelou na vzdálenější tyč, poslal domácí do vedení. Ještě v poslední minutě, mohli domácí navýšit vedení, ale Tomáš Jícha byl proti. Poločas jsme po vyrovnaném průběhu prohráli 1:0.

V 64' se řítil Tomáš Zdražil po krásné přihrávce od Chlupa sám na domácí branku, ale jeho pokus o vyrovnání chytil domácí brankář. Pak přišla hrubá chyba Jakuba Panovského, který se snažil nahrát Seyfertovi, ale přihrávka směřovala přímo na kopačky Švancary a ten se v takových situacích nemýlí 2:0, to byla 69'. Naši hráči byli po této brance jako opaření a v 69' domácí přidali třetí branku. Už to vypadalo, že to bude do konce zápasu pro domácí jednoznačná záležitost. Hosté ovšem neskládali zbraně a v 80' po krásné přihrávce Jirky Chlupa snížil Tomáš Zdražil. Chvíli na to se do další brankové příležitosti dostal opět Tomáš Zdražil, ale tentokrát jeho střelu se štěstím domácí brankář vyrazil na roh. Po rozehrání rohového kopu se ve zmatcích v domácí obraně dostal k míči Prokopčuk a snížil na 3:2. Škoda neproměněných vyložených šancí a nemuseli, jsme odjíždět s prázdnou. Tohle byl další zápas, ve kterém jsme mohli získat nějaký ten bod, ale bohužel.