12. kolo - KP muži (13. hrané)23.10.2018
4:4 (3:3)

FC IVANČICE

Branky: 17', 51' Babička, 38' Pohl, 43' Mašek M. - 3', 95' Weinlich, 25' Čožík, 33' Černý

Jícha

Vít Ra., Pohl, Panovský J., Pospíšil

Mičánek T., Chlup J., Zdražil T., Seyfert

Mašek M., Babička

76' Marvan (Mašek M.), 84' Zdražil V. (Seyfert), 88' Gaži (Mičánek T.), 95' Prokopčuk (Babička)

V utkání, ve kterém se hrálo o 6 bodů, jsme se dostali hned v 1' do šance, ale Babička jen těsně přestřelil hostující branku. Ve 3' se ovšem hosté, při první střele na branku, ujímají vedení 0-1. 17' a Kevin Babička šel sám na branku a vyrovnává na 1-1. Hosté v tu chvíli byli lepší a ve 25' zvyšují na 1-2. Naši hráči jakoby nevěděli, co mají hrát a tak ve 33' po hezké akci přidávají třetí branku 1-3. Ve 39' jsme zahrávali rohový kop, nejvýš vyskočil Honza Pohl a snížil na 2-3. Pět minut nato se situace opakovala a tentokrát byl při výskoku úspěšný Martin Mašek a hlavou vyrovnal na 3-3. Tak také skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět aktivně a Kevin Babička v 51' přidává svoji druhou branku a otáčí výsledek na 4-3. Šanci na zvýšení náskoku jsme měli v 65', ale Babička bohužel nechal jen vyniknout hostujícího brankáře. Tomáš Jícha pak dvěma skvělými zákroky držel šance na zisk tří bodů. O ty jsme přišli bohužel v poslední vteřině utkání, když Tomáš Zdražil na půlící čáře zbytečnými kličkami místo jednoduchého odkopu přišel o míč, hosté šli do přečíslení, po kterém jsme to hasili zákrokem na hostujícího hráče. Hosté kopali přímý volný kop. Míč se odrazil od břevna dolů a před bránu, kde ho naši hráči poslali do bezpečí. Hosté se dožadovali branky, ale hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Pak si ovšem pomezní zavolal hlavního a řekl, že to branka asi byla. Na otázku vedoucího domácích při potvrzení zápisu jestli tento pomezní skutečně viděl míč celým objemem za brankovou čarou, nedokázal stoprocentně odpovědět. Nakonec z tohoto utkání místo 3 bodů, máme jen jeden.