13. kolo - KP muži (14. hrané)29.10.2018

Jícha
   Vít Ra., Pohl, Panovský J., Pospíšil
Mičánek T., Babička, Mašek Jiří, Seyfert
                    Gaži, Mašek M.

65' Mašek Jan (Gaži), 79' Klíma (Pospíšil)

Na zápas do Komárova jsme přijeli pouze 40' před utkáním z důvodu poruchy autobusu. I když jsme od 6' prohrávali, tak naši kluci hráli vyrovnané utkání. V 15' po přihrávce Jiřího Maška se k míči dostal jeho bratr Martin, ale domácí brankář jeho pokus zneškodnil. Další šance hostů ve 30' a to Jirka Mašek, ale jeho střela šla těsně nad. Ve 38' Radek Vít jen těsně minul pravou tyčku. Domácí po vstřelené brance další vyloženou šanci neměli. Poločas 1-0.

Kluci předváděli velmi solidní výkon i ve druhém poločasu. V 60' přišla tutovka v podání Martina Maška, který se ocitl úplně sám před domácím brankářem, který svým zákrokem zachránil domácí od vyrovnání, ale tohle nás provází po celou sezonu, že nedokážeme proměnit i ty nejvyloženější šance. Dvě minuty nato, měl na kopačce vyrovnání i Štefan Gaži, ale ani on nedokázal překonat brankáře domácích. Hra se přelévala ze strany na stranu i na těžkém terénu, který byl podmáčený. To co se nepovedlo našim hráčům, se povedlo domácím a v 66' z ojedinělé akce zvyšují na 2-0. Kluci pořád bojovali, ale bohužel bez brankového efektu. Domácí v 79' přidali ještě jednu branku a utkání tak skončilo 3-0. Všichni hráči si za dnešní výkon zaslouží pochvalu, i když zní stav 3-0 jednoznačně, na hřišti to tak vůbec nevypadalo. Doufejme, že poslední utkání podzimní části, které odehrajeme v sobotu 3.11 od 14hod. s Moravským Krumlovem zvládneme a připíšeme si konečně plný počet bodů.