Chlup (50´Mičánek), Vít Roman (66´Koloc), Juříček T. (45´Ayebeng), Zrdažil V. (90´Juříček T.), Panovský J. (89´Marvan)

Chlup Martin - žlutá karta
Koloc Martin - žlutá karta
Zdražil T. - žlutá karta

Článek o utkání

První příležitost utkání a hned brankovou si vytvořili domácí. Marvan v 8. min. uvolnil za obránce Traorého, který udělal kličku brankáři a z ostrého úhlu skóroval 1:0. Hned o dvě minuty později mohlo být srovnáno, když hostující hráči prošli středem hřiště až před Kyjovského, ale zakončili střelou mimo. V 12. min. se ke střele zpoza vápna dostal Koloc, ale mířil těsně nad. O tři minuty později se po dlouhém nákopu dostal mezi obránce opět Koloc, jenž však nevyužil vyběhnutí hostujícího brankáře. Ve 25. min. se ve vápně uvolnil Traoré, jenomže jeho zakončení chyběla razance. Ve 28. min. hosté zahrávali rohový kop, který propadl na zcela osamoceného hráče na penaltě. Jeho střelu pod břevno dokázal Kyjovský dobrým zákrokem vytáhnout nad břevno. Ve 35. min. Traoré uvolnil Marvana a ten trefil tyč hostující branky. Ve 48. min. hostující hráč prošel opět středem až před Kyjovského, jenž tišnovské opětovně podržel. V 50. min. si trestný kop z poloviny hřiště stáhl na prsa Traoré, ale mířil nad. V 52. min. zahrávali hosté z výhodné pozice trestný kop, ale branku netrefili. V 68. min. vysunul kolmicí Vít Marvana, který brankáře neprostřelil. V 69. min. nastala podobná situace jako při první brance, jenže tentokráte Traoré nedokázal z úhlu usměrnit míč do sítě. V 75. min. se do dobré pozice dostali hosté, ale střela ze 16 m mířila vedle. V 83. min. se ke střele zpoza šestnáctky dostal Schottenberger, ale pro změnu mířil nad branku. V 87. min. mohlo být srovnáno poté co hosté trefili tyč a z následné dorážky v jasné pozici orazítkovali opět pouze druhou tyč. A tak se po oboustranně vyhroceném závěru, ve kterém nebylo daleko k červené kartě se ze tří bodů nakonec radovali domácí, i přesto že v zápase nepodali kvalitní výkon a výsledku utkání by spíše odpovídala remíza.