Střelci branek: 49´, 52´, 85´ Traoré, 74´ Zdražil

Hráči na střídačce: Chlup (46´ Zeman), Marvan (46´ Koloc), Zdražil (46´ Schottenberger), Vít (62´ Fic), Panovský J. (74´ Panovský L.), Kyjovský (88´ Bracek)

Obdržené karty: Zdražil - červená karta

Článek o utkání :

V závěrečném utkání, stejně jako v mnoha předešlých, měli domácí výrazně lepší druhou půli, v níž rozhodli o svém vítězství.

V 9. min. se u rohového praporku nechal odstavit L. Panovský a následnou přihrávku srazil rukou v pokutovém území Čoupek. Nařízenou penaltu však Bracek výborným zákrokem kryl.  Ve 24. min. se uvnitř vápna odrazil míč k Hanslovi, ale jeho střelu brankář hostí kryl. Ve 38. min. zakončoval v dobré pozici velmi slabě Traoré. První poločas již více šancí nenabídl a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.

Hned na začátku druhé půle se rozběhl od půlící čáry Čoupek, před šestnáctkou si narazil míč s Traorém a následně byl uvnitř pokutového území faulován. Nařízenou penaltu v 49. min. bezpečně proměnil Traoré (1:0). O tři minuty později to již bylo o dvě branky. To si na půlící čáře narazil míč Chlup s Traorém, který následně z levé strany postupoval sám na brankáře a na zadní tyč vsítil v utkání svůj druhý gól (2:0). V 57. min. zahrozili po standartní situaci hosté, ale hlavička jejich hráče mířila těsně mimo. V 64. min. si vzájemnou spolupráci uvnitř šestnáctky zopakovali Chlup s Traorém, jenž po hezké spolupráci z první trefil tyč hostující branky. V 74. min. si pro změnu narazil s Traorém uvnitř vápna míč Zdražil a z pravé strany přeloboval hostující brankáře (3:0). Tentýž hráč se pak nechal v 82. min. zcela zbytečně vyloučit. V 85. min. získal míč Chlup, vysunul Traorého, který postupoval sám na brankáře a svojí třetí brankou v utkání stanovil konečný výsledek na 4:0. V 89. min. měl ještě velikou příležitost Marvan, ale místo střely do prázdné branky volil přihrávku, kterou hosté odvrátili.

Po závěrečném hvizdu již mohli naplno propuknout oslavy vitězství Tišnova v letošním ročníku I. B třídy skupiny A a postupu do I. A třídy.