14. kolo - KP muži (15. hrané)30.10.2018

Branky: 17'Pohl (p), 65' Vít Ra., 71' Gaži - 35' Staněk (p)

Jícha

Vít Ra., Pohl, Panovský L., Panovský J.

Mičánek T., Babička, Mašek Ji., Pospíšil

Mašek M., Seyfert

65' Gaži (Pospíšil), 85' Klíma (Mašek M.), 87' Kroupa (Seyfert), 90' Havránek (Gaži)

Poslední mistrovské utkání naši kluci zvládli velice dobře. Začátek utkání ale měli v režii hosté. Soupeř začal s chutí a na našich hráčích byla vidět nervozita. Hosté se dostali do první příležitosti už v 5', ale Tomáš Jícha vyrazil na roh. V 16' byl po úniku Kevin Babička faulován, následný pokutový kop bezpečně proměnil Honza Pohl 1-0. Kluci se po téhle brance uklidnili. Hra se vyrovnala. Pak ovšem přišel v našem vápně souboj o míč mezi Honzou Pohlem a hostujícím hráčem, když náš hráč odkopl čistě míč, ale rozhodčí odpískal penaltu. Hosté ji také proměnili a ve 33' bylo vyrovnáno 1-1. A mohlo byt ještě hůř, 39' a hlavička hostí těsně nad. Poločas 1-1.

Druhou půli jsme soupeře pořádně přimáčkli, hosté se jen se štěstím bránili. Kluci měli několik zblokovaných střel, které mířily mezi tři tyče. Ale v 65' se už domácí radovali, když se letos poprvé, ale v pravou chvíli trefil Radek Vít 2-1. V 71' krásně prošel od půlící čáry Štefan Gaži až před hostujícího brankáře a chladnokrevně zvyšuje na 3-1. Hosté se ve druhém poločasu prakticky k ničemu nedostali. Kluci už si náskok bezpečně pohlídali a poslední utkání letošního roku zvládli a zvítězili 3-1.