Rozhodčí: Martinec Michal - Procházka David, Marinč Lukáš. Delegát: Hrůza Jiří

Bubeníček, Huška, Outrata, Čoupek

Sodomka, Schneider, Babička, Krejčíř

Kuldan, Švancara

Hansl (62´ Sodomka), Sedlo (86´ Babička)

V posledním utkání podzimu jsme doma přivítali soupeře ze spodní části tabulky, a tak se vzhledem k jeho výsledkům v soutěži dal očekávat snadný průběh zápasu. Naše mužstvo povzbuzené výhrou 3:2 na hřišti Mor. Krumlova chtělo vítězstvím potvrdit vedení v soutěži, ale další utkání v domácím prostředí nám vůbec nevyšlo. Nevytvořili jsme si ani tolik brankových příležitostí. Soupeř si pečlivě bránil tišnovské útočníky, v 1. půli stojí za zmínku snad jen střela Schneidera z 20 metrů, kterou brankář Rousínova Řepka s námahou vyrazil na roh. Poločas tedy skončil bezbrankovou remízou.

Ani ve 2. poločase se obraz hry příliš nezměnil. Rousínov nadále pozorně bránil bezbrankový výsledek a občasnými brejky se pokoušel pronikat do tišnovské obrany. V 51. minutě si Švancara hezky narazil míč před vápnem s Krejčířem a postupoval dál do vápna, kde byl stažen k zemi obráncem Rousínova. Rozhodčí nařídil pokutový kop. Míč si tentokrát postavil na značku penalty Kuldan, avšak jeho ne příliš tvrdou střelu brankář Řepka vystihl a vyrazil ji na roh.

V 90. minutě, kdy už hráči i diváci čekali na závěrečný hvizd sudího, zaútočil Rousínov poslední akcí zápasu. Na vápně byl po sporném souboji odpískán faul na rousínovského hráče a z následného přímého kopu se přesně k tyči trefil hostující záložník Žoček. Hosté tak nečekaně získali 3 body a náš tým touto prohrou přišel o první místo v tabulce krajského přeboru.