Branky: 33' vlastní - Pospíšil , 37' Rozkydal - 61' Zdražil T.

Jícha

Zdražil V., Pohl, Panovský L., Panovský J.

Mičánek T., Chlup J., Babička, Zdražil T.,

Sova, Marvan

26' Pospíšil (Zdražil V.), 55' Mašek Ji. (Panovský L.), 58' Gaži (Sova)

V předehrávce 15. kola jsme zajížděli do Krumvíře. Delší cesta byla na našich hráčích vidět v začátku utkání. Jako bychom byli ještě v autobuse. Domácí se dostali poprvé do větší brankové příležitosti v 15', ale trefili pouze břevno. Hra se vyrovnala, ale pak přišla 33', když si přihrávku před branku srazil do vlastní sítě Pospíšil. Jakoby tento vlastenec naše hráče dostal opět dolů. A tak přišla druhá branka v naši síti. Poločas skončil 2-0.
Druhý poločas jsme začali o mnoho lépe, než ten první. Naši se snažili co nejdřív vstřelit kontaktní branku, což se nám povedlo v 61' po přímém kopu se k míči dostal Tomáš Zdražil a snížil na 2-1. Od té doby, začali naši hráči domácí přehrávat. A mohlo byt ještě veseleji. Na půlící čáře byl menší zákrok na našeho hráče, ale rozhodčí nechal hru pokračovat. Neukázal ani výhodu a tak se pokračovalo ve hře. Měli jsme míč stále na svých kopačkách. Domácí brankář, se pohyboval daleko z brány, jenže na míč nedosáhl a Jirka Chlup se snažil poslat míč do úplně odkryté branky, ale pan rozhodčí Štipčák v ten moment nepochopitelně odpískal právě zákrok na půlící čáře, i když jsme stále měli míč a k radosti domácích fanoušků změnil tento verdikt a vrátil míč opět na půlící čáru, kde nařídil přímý kop. Některá rozhodnutí hlavního rozhodčího byli opravdu k neuvěření. Hráčům Tišnova bylo uděleno hned několik žlutých karet, když se jim nelíbilo, jak rozhodčí rozhoduje ve prospěch domácích. I přesto se kluci stále více dostávali na dostřel domácí branky. V 73' se k přesné přihrávce dostal Jirka Chlup, ale jen těsně minul. Další obrovská šance přišla v 76', když Gaži po přihrávce od J. Maška postupoval sám na branku, ale místo zakončení volil přihrávku na volného Pohla. Přihrávka byla ovšem příliš prudká a míč jen prolétl velkým vápnem. Škoda, naši hráči si za druhý poločas zasloužili minimálně bod. Domácí se po většinu druhé půle jen bránili a do větších šancí se nedostávali. Utkání jsme tak prohráli těsně 2-1. Stále nás trápí koncovka, když už se dostaneme do vyložené šance, klukům chybí klid. Škoda další bodové ztráty.