Branky:. 8. Kuldan, 37. Traore, 49. Kuldan, 52. Zdražil, 64. Švancara

Krejčíř, Schneider

Zdražil T., Kuldan, Sodomka

Švancara, Traore

Pořízek (63´ Traore), Chráscina (74´ Zdražil T.), Bartoš (86´ Sodomka)

Ve třetím jarním utkání se náš tým představil poprvé na domácím hřišti proti celku z Bučovic. V zahajovacím duelu sezóny jsme na půdě soupeře dokázali zvítězit 2:1. Příjemné nedělní počasí přilákalo početnou skupinu z řad domácích fanoušků.

Zápas se našemu mužstvu vydařil a do vedení jsme šli už v 7. minutě, kdy po samostatné akci Sedla a jeho centru z levé strany do vápna naběhl před branku soupeře oslavenec František Kuldan, jemuž se v neděli v poledne narodila dcera Ema, a ten otevřel skóre utkání na 1:0. Branku tak spontánně celý tým oslavil. Gratulujeme!!!

Druhá branka padla ve 36. minutě po hezkém pasu Sodomky na Švancaru, jenž z levého křídla našel centrem ve vápně hlavu Traoreho a ten zvýšil na 2:0 pro AFK.

Do druhého poločasu vstoupil opět lépe náš tým a hned ve 47. minutě Petr Švancara předvedl krásnou akci, když prošel do šestnáctky soupeře, kličkou se zbavil brankáře a přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování Kuldana na 3:0. Náš tým svého soupeře v zápase nepustil do žádné vážnější situace. Naopak byli jsme to my, kdo si vypracovával hezkou kombinační hrou další brankové příležitosti. V 50. minutě měl na své kopačce další branku Zdražil, avšak jeho střela z bezprostřední blízkosti minula branku Bučovic. Za 3 minuty později se však již tento hráč prosadil, když po centru Švancary z levé strany nejdříve nastřelil obránce hostů, aby se poté znovu dostal k odražené střele a tvrdou ranou zvýšil již na 4:0. Brankostroj domácího mužstva pokračoval a v 63. minutě si vyměnili role nahrávače a střelce Kuldan se Švancarou, když Kuldan prošel po pravé straně do šestnáctky Bučovic a přesným centrem posadil míč na hlavu Švancary, který nekompromisně zvýšil na konečných 5:0 pro Tišnov. Za zmínku ještě stojí hezká akce a centr Švancary, po níž Kuldan nastřelil břevno bučovické svatyně.

V tomto utkání podalo naše mužstvo opět spolehlivý výkon. Soupeři jsme toho moc nedovolili a dařila se nám zejména křídelní hra a hra po stranách. V příštím kole zajíždíme na půdu velmi těžkého soupeře, na hřiště Tatranu Bohunice, Pojeďte proto s námi a povzbuďte náš tým v tomto velmi důležitém utkání. Hraje se v sobotu již ve 13:30 hod.