17. kolo - KP muži (16. hrané)14.03.2019

Branky: 6', 15' Mašek M., 49' Zdražil T. - 10' Poláček

Zdražil T., Serafin, Mašek Jiří, Babička

Mašek M., Seyfert

Střídali: 46' Mašek M. (Zdražil V.), 80' Babička (Klíma), 86'Zdražil T. (Pilný M.)

Naše první utkání jarní sezóny se odehrálo na nově vybudovaném umělém trávníku.
Už ve 4' jsme se ujali vedení, když centroval z levé strany Kevina Babička a Martin Mašek hlavou přeloboval hostujícího brankáře 1-0. Bohužel přišla 9' a srovnání hostů na 1-1. Kluci bojovali dál a ve 13' jsme šli opět do vedení. Babička se krásně prohnal hostující obranou, našel před brankou Martina Maška, který se zapsal podruhé mezi domácí střelce 2-1. Zbytek prvního poločasu byl ve znamení neproměněných tišnovských šancí. Poločas 2-1.
V úvodu druhé půle se po individuální akci prosadil Tomáš Zdražil 3-1. Poté již druhý poločas pokračoval stejně jako ten první a to festivalem neproměněných šancí. Do 60' jsme měli tak čtyři stoprocentní šance, bohužel žádná z nich už nebyla využita. Po zbytek střetnutí byli náznaky šancí na obou stranách. Ani jedna však nevedla ke změně stavu. Utkání tak skončilo naším vítězstvím 3-1 a my můžeme slavit první výhru v jarní sezóně.