Střelci branek:  43´ Panovský, 52´ Traoré, 58´ Krejčíř

Hráči na střídačce: Koloc (53´ Hansl), Klíma (85´ Chlup), Panovský J. (87´ Čoupek), Vít (90´ Krejčíř)

Obdržené karty: Schottenberger - žlutá karta

Článek o utkání :

Po dvou vítězných zápasech v jarní části odjíždělo naše mužstvo k velkému rivalu z Čebína v roli mírného favorita. Kdo však viděl 1. poločas, musel si nejspíše připadat, že sleduje utkání okresního přeboru. Z obou stran létaly nakopávané míče a bojovalo se o střed hřiště, kde byli domácí důraznější. Za zmínku stojí pouze zákrok Kyjovského, který ve 23 min. zachránil na brankové čáře před jistou brankou domácích. Ve 33. min. už byl ale bezmocný, když se rozestoupila středová obrana a domácí šli do vedení. Naštěstí ve 43. min. se po odvrácené standartní situaci hostí dostal míč zpátky do vápna na kopačky L. Panovského a ten z levé strany prostřelil domácího brankáře.

Do 2. poločasu přišli naši hráči s vědomím, že výkon z první půle by nemusel stačit ani na bodový zisk. Začali se více pohybovat, kombinovat, přidali hlavně na důrazu a to jim přineslo nejen zlepšený výkon, ale hlavně odměnu v podobě vstřelených branek. Nejprve Traoré si sám vybojoval na právé straně míč, obešel obránce a chladnokrevně poslal hosty do vedení. O 6 min. později se Zeman uvolnil za hranicí šestnáctky, jeho střelu levou nohou k tyči domácí brankář pouze vyrazil a dobíhající Krejčíř zblízka zvýšil vedení na 3:1. Měli jsme i další šance, které ovšem zůstaly nevyužity. Domácí měli ve druhé půli pouze dvě šance, s kterými si ovšem hostující obrana poradila. Je potřeba hráčům poděkovat za zlepšený výkon a nasazení ve druhém poločasu.