18. kolo - I.A třída muži - sk. A18.04.2016
3:4 (1:3)

TJ ČECHIE ZASTÁVKA

Branky: 13. Pecha Jiří, 68. Chlup Tomáš, 82. Rousek Vladimír - 15. Kuldan František, 39. Švancara Petr, 40. Krejčíř Jakub, 91. Švancara Petr

Rozhodčí: Marinč Lukáš - Kocman Jakub, Pleskač Jiří

Jícha

Zdražil T., Čoupek, Bubeníček, Chlup

Krejčíř, Kuldan, Babička, Sodomka

Švancara, Hansl

Marvan (43´ Sodomka), Mičánek (90´ Krejčíř)

Teprve k našemu druhému jarnímu utkání na hřišti soupeře (odložené utkání v Žebětíně se hraje tuto středu od 17.30) odjelo naše mužstvo do Zastávky.Kdo si myslel podle postavení v tabulce, že půjde o snadnou záležitost, ten se mýlil.Od první minuty byli domácí důraznější v osobních soubojích a hrozili z rychlých brejků.Naši hráči se také dostávali do šancí, ale buď jsme nepřesně zakončili nebo nás zastavil pomezní rozhodčí pro ofsajd.
Jak padaly branky:
V 6 min.Švancara střílí gól-neuznán pro údajný ofsajd.
Ve 12 min. se domácí ujímají vedení. Po centru z levé strany se míč dostává na volného hráče a ten prostřeluje našeho brankáře 1:0.
O 3 min. později Babička posílá dlouhý míč na Švancaru, ten se uvolní,dává míč pod sebe a Kuldan z úrovni malého vápna srovnává.
Ve 38.min. se Švancara uvolňuje na hranici velkého vápna a jeho pověstnou šajtlí na delší tyč  zavěšuje pod víko na 1:2.
Hned o dvě minuty později Sodomka uniká obránci po levé straně, dává míč pod sebe a Krejčíř zvyšuje na 1:3.
Tak skončil i první poločas.
Do druhé půle nastoupili domácí s tím, že nemají co ztratit.Opět hrozili z rychlých brejků a někdy z nepřesné rozehrávky našich hráčů. V rozmezí 48-52 min. jdeme z boku dvakrát na domácího golmana, ale místo střely (a přidání pojistky) volíme lobování. Neúspěšně. Domácí se tlačí dopředu a po nedorozumění v naší obraně snižují na 2:3 v 68. minutě. Domácí cítí šanci srovnat. Tlačí se ještě více dopředu. V 82 min. jde dlouhý míč po pravé straně přes naší obranu, náš golman vybíhá a při (nešťastném) odkopu trefuje domácího útočníka, který jde obětavě do skluzu, získá míč, přihrává ho před prázdnou bránu a domácí srovnávají na 3:3. Když už se zdá, že domácí získají toužený bod, přichází v 91.  min.i minela domácího brankáře, kterému vypadne centrovaný míč. K němu se dostává ,, Mercedes", uvolní se a dává výsledku konečnou podobu 3:4.
Závěrem lze konstatovat, že po ne zcela přesvědčivém našem výkonu si domácí zasloužili bodovat. Je však dobře a za to je potřeba naše kluky pochválit, že i ke konci utkání nesložili zbraně a bojovností, vůlí a tentokráte i štěstěně šli přímo naproti.

Dobšice - Miroslav             2:3 (0:1)
Tasovice B - Hrušovany    0:4 (0:2)
Kunštát - Šlapanice           2:0 (0:0)
Líšeň "B" - Slatina             2:5 (0:1)
Žebětín - Sn Brno              0:0 (0:0)

Středa 27. 4. 2016 17:30
Žebětín - Tišnov(Rozhodčí: Balaščák Dominik - Marinč    Lukáš, Hanák Radim. Delegát: Koráb Marcel)

Dobšice - Miroslav
Tišnov - Líšeň "B"(Rozhodčí: Marek Daniel - Marek Milan, Bělák Marek. Delegát: Laca Zdeněk)