Branky: 26' Nepožitek, 30' Pohl – vlastní, 45' Skoumal, 45'+1 a 88' Nespěšný

Serafin
Seyfert, Zdražil T., Mašek J., Mičánek
                         Babička

Střídali: 46' Panovský L. (Mašek M.), 68' Zdražil T. (Zdražil V.), 80' Seyfert (Prokopčuk)

Derby mezi domácí Kuřimí a Tišnovem začalo opatrně. Domácí hrozili střelbou z větší vzdálenosti, ale naši kluci stačili tyto střely bezpečně blokovat. Jenže co se našim hráčům dařilo, tedy bezpečně blokovat střely domácích, to se nepovedlo ve 25' a domácí se ujali vedení. Ve 30'to bylo už 2-0, to když si Honza Pohl srazil centr do vlastní branky. Samozřejmě to domácí nakoplo a byli stále nebezpečnější. Kluci se dostávali k zakončení jen sporadicky. Měli jsme dost přímých kopů, ale ani jeden jsme nedokázali využit. Po jednom centru se ocitl osamocen na malém vápně Kuba Panovský, ale míč trefil jen špičkou a domácí brankář stihl míč na brankové čáře chytit. A tak se projevilo staré pořekadlo, nedáš, dostaneš a po centru z levé strany domácí zvyšují na 3-0, to běžela 45'. A aby toho nebylo málo, tak jsme v nastavení inkasovali počtvrté. Pokutový kop proměnil domácí kanonýr Nespěšný. Poločas tedy 4-0.

V 50' jsme se dostali do protiútoku, ale střela šla těsně nad.55' a bravůrní zákrok Tomáše Jíchy. Naši hráči, se snažili o snížení, ale to se nepodařilo ani Babičkovi, který se po přesné hlavičce od Jana Pohla, řítil sám na domácí branku, ale nezakončil přesně. Utkání se spíše dohrávalo. A v 88' se dostal k míči Nespěšný a svou druhou brankou pečetil výhru domácích. Domácí v první půli vytěžili z minima maximum a to rozhodlo celé utkání.