Sestava:                                     Kyjovský

Koloc  Hansl

Střelci branek:  8´, 17´, 86´ Traoré, 15´ Koloc

Hráči na střídačce: Marvan (45´ Mičánek), Juříček T. (54´ Koloc), Klíma (77´ Zdražil), Panovský J. (89´ Hansl), Vít (89´Chlup)

Článek o utkání :

Ačkoliv výsledek utkání a postavení obou týmů v tabulce by mohlo svádět k jednoznačnému utkání, tak průběh hry tomu v žádném případě neodpovídal a ačkoliv se domácím nedala upřít snaha, tak hosté byli po celé utkání lepším celkem a domácí mohou děkovat pouze jejich neefektivní koncovce, brankáři Kyjovskému a střelecky disponovanému Traorému.

O osudu utkání se rozhodlo v úvodních dvaceti minutách, kdy domácí ze tří střel na branku vstřelili 3 góly. Nejprve v 8. min. Mičánek uvolnil Hansla, ten posunul na Traorého a ten sám před brankářem nezaváhal 1:0. V 15. min. hosté odvrátili rohový kop ke Chlupovi, jehož střela z 35 m prošla klubkem hráčů až ke Kolocovi, jenž si ji zpracoval a sám před brankářem také nezaváhal 2:0. V 17. min. po přiťuknutí Hansla a sólu uvnitř pokutového území vsítil další branku Traoré 3:0.

Ve druhém poločase byla herní převaha hostů ještě zřetelnější než v prvním a bylo otázkou času, kdy se jim podaří vsítit branku. To naštěstí přišlo až v 84. min., když hostující hráč se z hranice šestnáctky trefil technickou střelou do šibenice 3:1. Naštěstí o 2 minuty později přinesl definitivní klid do řad domácích Traoré, když utekl vysunuté hostující obraně a v samostatném nájezdu prostřelil hostujícího brankáře 4:1.