19. kolo - KP muži (18. hrané)03.04.2019

Branky: 76' Zdražil V. - 44' Sehnal, 64,' 65' Voda, 67' Ovčačík

Vít R., Panovský L., Panovský J., Mičánek

Zdražil T., Serafin, Mašek J., Seyfert

Babička, Mašek M.

Střídali: 22' Babička (Zdražil V), 64' Mašek M.,(Pohl), 70' Mičánek (Prokopčuk)

Druhé letošní domácí utkání začalo ve velkém tempu. Hra se přelévala ze strany na stranu, ovšem bez velkých brankových příležitostí. Ve 22' se zranil Kevin Babička, což bylo velké oslabení našeho mužstva, ale kluci bojovali dál. Když už se zdálo, že poločas skončí 0-0, se hosté ujali vedení. Po standartní situaci se k míči dostal hostující hráč a se štěstím dostal míč za brankovou čáru, poločas 0-1.

Na začátku druhého poločasu si vytvořil brankovou příležitost Václav Seyfert, kterou bohužel neproměnil, a tak přišli na řadu zase hosté, kteří poté byli v 2. poločase aktivnější a stále víc hrozili, rychlými protiútoky. To, co jsme hráli první poločas, bylo najednou pryč. Všude jsme byli pozdě. A tak hosté trestali. Během 3' jsme třikrát inkasovali a bylo takřka po zápase. V 76' už jen upravil výsledek Vojta Zdražil. Utkání tak skončilo 1-4. Škoda, že jsme nenavázali na první poločas, kde jsme hráli velmi dobře. Rozhodující se ukázalo, že jsme neudrželi, bezbrankový první poločas. To se podepsalo na dalším vývoji utkání.

Další zápasy:                                                                                                                                 TJ TATRAN Rousínov - FC Moravský Krumlov 4:1 (2:0)

FK SK Bosonohy - SK Krumvíř 4:4 (2:1)

FC Svratka Brno - FC Kuřim 5:1 (3:0)

FC Ivančice - FK Mutěnice 2:1 (0:1)

SK Moravská Slavia-fotbal - TJ START Brno 0:3 (0:2)

TJ Tatran Bohunice - FC Sparta Brno 1:1 (1:0)

FC Boskovice - SK Vojkovice 5:0 (4:0)