Sestava:                                Kyjovský

Mičánek   Fic  Panovský L.  Chlup

Koloc   Zeman   Zdražil T.   Krejčíř

Traoré Hansl

Střelci branek: 20´ Traoré, 43´ Traoré, 60´ Hansl, 69´ Hansl, 81´ Krejčíř, 82´ Traoré

Hráči na střídačce: Marvan (70´ Koloc), Panovský J. (72´ Mičánek), Klíma (83´ Krejčíř)

Obdržené karty: Zeman - žlutá karta

Článek o utkání :

V dalším mistrovském utkání v Řečkovicích se naši hráči museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy (Čoupek, Schottenberger). Od prvních minut bylo zřejmé, že hostující tým bude držet taktovku utkání ve svých rukou a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí i střelecky. Hned ve druhé minutě se ocitl v šanci Krejčíř. Potom se na nějaký čas hra soustředila ve středu hřiště. Mezi třináctou až osmnáctou minutou jsme si vytvořili několik slibných akcí ke vstřelení branky, ale bohužel bez gólového efektu. Za zmínku stojí trestný kop Panovského, kterému domácí brankář střelu vyrazil a zejména šance Mičánka, který přestřelil z bezprostřední blízkosti domácí bránu. Ve 20. minutě jsme se konečně dočkali. Po zahraném rohovém kopu Traoré pohotově zakončil 0:1. I nadále jsme si vytvářeli šance, ale až ve 43. min. dal pojistku Traoré a my jsme mohli jít do šaten v klidu.

Do druhého poločasu (už poněkolikáté) jsme vstoupili vlažně, jakoby se už nemohlo nic stát a domácí nás hned ve 47. min. varovali nebezpečnou hlavičkou po rohovém kopu. Nutno podotknout, že to byla z domácí strany největší a snad kromě trestného kopu jediná šance. Po patnáctiminutovém výpadku z naší strany jsme se opět dostali do hry a šance s góly na sebe nenechali dlouho čekat. V 57. min. ještě po pěkném úniku Zeman tvrdě vystřelil mimo, ale v 60. min. Chlup nádherně vysunul „českou uličkou“ Hansla 0:3. O devět min. později se opět prosazuje Hansl po nahrávce Krejčíře 0:4, který sám v 81. min. tvrdě zakončuje 0:5. Střelecké hody zakončuje svým hattrickem Traoré, který přehazuje brankáře dloubákem.

Poděkování patří jak hráčům, tak i našim divákům, kteří pro nás vytvořili téměř domácí kulisu.