2. kolo - I.A třída muži (1. hrané)08.08.2019
4:3 (0:2)

FK KUNŠTÁT

Branky: 51. Zeman A. (pen.), 67. Adámek, 78. Hanák, 90. Prudil - 2., 31., 86. Babička

Herink
Mizerniuc, Panovský J., Panovský L., Vít R.
    Prokopčuk, Mašek J., Serafin, Schlögl
                      Babička, Mašek M.

Střídali: 70' Zdražil V. (Prokopčuk), 75' Vejrosta (Schlögl), 90' Papuga (Serafin)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když ve 2. min. po chybě domácích obránců postupoval sám na branku Babička a podél brankáře nás poslal do vedení 0:1. Po zbytek prvního poločasu byli o něco lepší domácí a měli několik příležitostí po centrech ať už ze hry nebo ze standartních situací, ale žádnou nevyužili. Naopak ve 31. min. přihrál J. Mašek Babičkovi, ten se uvolnil přes dva obránce a pod padajícím brankářem dal na 0:2. O 5 min. později mohlo být pro nás ještě veseleji, ale Babička namířil trestný kop z 25 m do tyče.

Úvod druhého poločasu se nám vůbec nevydařil, ale domácí své šance opět neproměnili. Jenže v 51. min. rozhodčí odpískal pokutový kop za zákrok na hranici velkého vápna a domácí z penalty snížili 1:2. V 63. min. byl po zákroku u středové čáry vyloučen J. Mašek a domácí přesilovku za 4 min. využili, když odražený míč poslali z hranice velkého vápna přesně tyči. Poté jsme se opět dostali do hry a měli dvě standartní situace těsně za velkým vápnem, ale žádnou jsme nevyužili. V 78. min. se uvolnil domácí střední záložník, který uličkou vyslal do samostatného nájezdu svého spoluhráče, jenž udělal Herinkovi kličku a dal na 3:2. V 86. min. po trestném kopu M. Mašek hlavou vrátil přetažený míč na Kevina Babičku a ten z bezprostřední blízkosti neměl problém doklepnout hlavou míč do sítě 3:3. Bohužel v 90. min. po nakrátko rozehrané standartní situaci proskákal míč přes celé pokutové území až k na zadní tyči zcela volnému domácímu hráči a ten dal na konečných 4:3 pro Kunštát.

Ostaní výsledky:

FK Zbraslav - FC Slovan Brno 3:2 (1:2)

FC Soběšice - Sokol Dobšice 0:3 (0:1)

RAFK - SK Slatina 2:1 (1:0)

TJ Čechie Zastávka - TJ Viktoria Želešice 2:1 (1:1)

SK Šlapanice - TJ Sokol Novosedly 5:1 (3:0)

SK Vojkovice - SK Žebětín 2:0 (0:0)

Příští utkání:

So 17. 8. 2019 17:00       TJ Sokol Novosedly - AFK Tišnov (odjezd bus 14:30 od Humpolky)