Branky: 33', 71' Čepil, 37' Lamáček, 68' Koštuřík, 83' Koplík

Vít, Panovský J.Panovský L., Mičánek T.

Zdražil V., Serafin, Mašek J., Zdražil T.

Mašek M., Pohl

Střídali: 67' Zdražil V. (Prokopčuk)

Další utkání jsme tentokrát odehráli v neděli v Mutěnicích. Naši hráči drželi krok s domácími do 32'. Pak jsme prohráli souboj u postranní čáry a následně domácí záložník vysunul do samostatného nájezdu svého spoluhráče a ten přehodil Jíchu 1-0. Po další akci a centru z levé strany hlavičkoval domácí hráč z prostředka malého vápna a překonal Jíchu podruhé. 2-0, to běžela 36'. Naši jedinou brankovou příležitost v prvním poločase měl ještě za stavu 0:0 Jirka Mašek, ale jeho tvrdou střelu zpoza velkého vápna domácí brankář vyrazil.

V 59' přetlačil Honza Pohl v souboji domácího hráče a běžel sám na domácí branku. Snažil se brankáře domácích přehodit, ten ale tento pokus zneškodnil. V 59' vyslali domácí střelu za velkým vápnem, Tomáš Jícha tento pokus vyrazil. Vyražený míč se domácí snažili ihned dostat za záda našeho brankáře, ale toho na brankové čáře zaskočil pohotově Jakub Panovský, který poslal míč na rohový kop. V 67' se domácí dostali k centru z levé strany, který přelétl přes naše hráče, na zadní tyči stál úplně volný domácí hráč, který s přehledem překonal Jíchu potřetí. Na 4-0 zvýšili domácí po nejistém zákroku našeho brankáře, který vyrazil střelu po přetaženém centru pouze před sebe a pro zcela volného domácího útočníka už nebyl problém uklidit míč do prázdné branky. Opět „naše“ tří minutovka, ve které jsme inkasovali dnes již podruhé dvě branky. Stejně jako minulý týden, kdy jsme během 3' inkasovali dokonce třikrát. To jsou momenty, které nás potom srážejí dolů. Aby toho nebylo málo, tak v 83' dali domácí hezkou střelou z dálky pátou branku a pečetili tak výhru v poměru 5-0.