Sestava:                                     Kyjovský

Střelci branek:  24´, 88´ Traoré, 69´ Marvan

Hráči na střídačce:

Marvan (68´ Hansl), Klíma (89´ Schottenberger), Vít (90´ Chlup), Panovský J.

Obdržené karty: Zeman, Traoré, Fic - žlutá karta

Článek o utkání :

V neděli se na našem hřišti představil třetí tým tabulky a k vidění bylo kvalitní a zajímavé utkání, ve kterém byla hra ve středu hřiště poměrně vyrovnaná, ale tišnovští hráči se dostali do mnohem více brankových příležitostí, které bohužel trestuhodně zahazovali.

Ve 24. min. byl u dlouhého balónu o chviličku dříve Traoré než hostující brankář, jenž ho v rohu pokutového území fauloval a kopala se penalta, kterou sám postižený proměnil 1:0. Poté po pěkné individuální akci se dostal sám před brankáře Chlup, ale neprostřelil jej, stejně jako následně Krejčíř, který na hostující brankáře postupoval osamoceně dvakrát, ale ani jednou bohužel neproměnil.

V úvodních minutách druhého poločasu měli územní převahu hosté, ale příležitosti zahazovali opět domácí. Nejprve Traoré a následně v 51. min. postupovali Hansl se Zdražilem sami na brankáře, ale prvně jmenovaný místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče volil kličku, kterou mu hostující brankář kryl. O minutu později přišel trest, když hostující hráč ze 40 m přeloboval Kyjovského, míč se odrazil od břevna a tam jej osamocený dobíhající hráč hostů pohodlně uklidil do sítě 1:1. V 69. min. se podél brankové čáry protlačil Traoré a jeho přihrávku na přední tyč uklidil do sítě z malého vápna Marvan. V 82. min. mohli hosté srovnat, když domácí obrana nechala propadnout míč na hostujícího hráče, ale ten naštěstí sám před Kyjovským mířil vedle. Následně Marvan uvolnil Chlupa, ale ten sám před brankářem přestřelil. Pojistka domácího vítězství přišla v 88. min., když Marvan přenesl hru na druhou stranu na Traorého a ten z úhlu prostřelil brankáře hostí potřetí 3:1.