Branky: 3', 26' Hansl, 39' Kratochvíl, 73' Havlín

Vít R., Panovský L., Panovský J., Mičánek
    Seyfert, Mašek Jiří, Serafin, Zdražil T.,
                  Pohl, Mašek M.,

Střídali:46' Mičánek ( Prokopčuk), 72' Seyfert ( Pilný M. ml.), 83' Serafin ( Dvořák)

Domácí začali aktivně a hned od první minuty nás zatlačili na naši polovinu. Ve 3' domácí z levé strany poslali míč před naši branku a domácí útočník z přehledem usměrnil míč k tyči 1-0. Ve 12' hry stačily střelu aktivních domácích naši obránci odvrátit na rohový kop.
Kluci se dostali do první akce ve 14', ale i naše střela byla tečována na rohový kop. Ve 25´po autovém vhazování Tomáše Mičánka prodloužil míč hlavou Martin Mašek, ale zakončující Václav Seyfert přestřelil ve slibné akci domácí branku.
Z následného protiútoku, jsme inkasovali druhou branku. Do poločasu, jsme inkasovali, ještě jednou a poločas tak skončil 3-0 pro domácí.
O poločase jsme si řekli, že musíme hrát aktivněji. Kluci se ve druhém poločase lépe pohybovali, dostávali se do slibných akcí. Martin Mašek měl v 63' velkou šanci, ale minul domácí branku jen o centimetry. Minutu na to, se tento hráč ocitl opět v obrovské šanci,
ale jeho zakončení bylo opět nepřesné. A tak svítil na tabuli stav stále 3-0. Kluci otevřeli hru a snažili se co nejrychleji vstřelit branku, ale bohužel, jsme inkasovali po čtvrté, když z ojedinělé akce domácí využili přečíslení – 4:0.
Naši hráči, bojovali dál. Další naše šance a opět v ní byl Martin Mašek, který nůžkami poslal míč těsně nad břevno. Domácí se dostali, do brejku, když jejich útočník běžel sám na Tomáše Jíchu, ale ten jeho pokus bravůrně vytěsnil.
Klukům nejde odepřít snaha ve druhém poločase, kdy, jsme si vypracovali několik brankových příležitostí, ale ani jedna neskončila bohužel za zády domácího brankáře. Koncovka nás trápí, už delší dobu. Je to škoda, stačila by nějaká šmudla, na které bysme se chytli. Utkání tak skončilo 4-0.