22. kolo - KP muži (21. hrané)25.04.2019

Branky: 16' Černý, 44' Novák, 63', 66' Havelka, 76', 88' ( pokutový kop) Stara

Vít R., Panovský L., Pohl, Panovský J.,
Zdražil V., Mašek Jiří., Zdražil T., Mičánek,
             Prokopčuk, Mašek M.

Střídali: 62' Prokopčuk ( Pilný M. ml.), 76' Zdražil V. ( Dvořák)

Začátek utkání byl vyrovnaný. Po naši akci se ke střele dostal Jirka Mašek, ale střela se mu vůbec nepovedla a skončila daleko vedle branky. Hosté vstřelili první branku utkání v 16', když naši hráči avizovali ofsajd hostujícího hráče, přestali hrát a spoléhali se, že pomezní to mávne, ten ale nechal praporek dole a hosté se ujali vedení 1-0. Hra se stále přelévala z jedné strany na druhou. V 31' se dostal ve vápně k míči Lukáš Panovský, ale střela skončila těsně vedle branky hostů. Ve 37' jsme zahrávali přímý volný kop, k míči se postavil Lukáš Panovský, ale jeho střela levačkou jen olízla břevno. Hosté pak přidali těsně před poločasem druhou branku a vyhráli tak poločas 2-0.

Ve druhém poločase se nám vůbec nedařilo a hosté vstřelili v rozmezí 3' dvě branky. Kluci se snažili, ale nedařily se nám jednoduché přihrávky. Další branky přidali hosté v 76' a 88' z pokutového kopu . Utkání tak skončilo 0-6.