0:3 (0:1)

TJ SOKOL LANŽHOT

Branky: 22. Kuldan František, 49. Sedlo Martin, 58. Zdražil Tomáš

Doležal-Huška,Sedlo,Bubeníček-Zdražil,Krejčíř,Schneider,Chráscina,Kuldan-Traore,Švancara

51.min Sodomka za Kuldana, 68.min Babička za Švancaru, 76.min Halas za Chráscinu

Ve 23.kole jsme zajížděli do Podluží na hřiště osmého celku tabulky.Domácí  již od počátku utkání soustředili svoji snahu v útočné fázi s jasným cílem rychlého vstřelení branky.Jejich aktivitu jim však naše obrana v brance se zkušeným Doležalem dokázala s postupem času eliminovat a sami jsme přecházeli do rychlých protiútoků vedených většinou po levé straně.V naší sestavě po zranění nastoupil do zápasu opět Kuldan a v útoku od začátku po dobrém výkonu v pohárovém utkání i Traore.

V 18.minutě Švancara na hranici vápna uvolnil na levé straně nabíhajícího Sedla,ale jeho střelu dokázal domácí brankář  Trubač ještě vyrazit směrem ven z branky. Ve 22.minutě jsme rozehrávali roh,Švancara si míč na krátké rozehrání vyměnil s Traorem,přetaženým centrem na vzdálenější tyčku našel hlavu Hušky,jenž míč vrátil zpět před branku na nohu Traoreho a ten z levé strany prudce nacentroval míč před branku,kde již čekal zcela volný Kuldan a ten tak otevřel skóre zápasu na 0:1 pro Tišnov. I přes inkasovanou branku se domácí mužstvo pokoušelo rychlými kombinačními akcemi dostat před branku Doležala,ale ten jim toho ve spolupráci s tišnovskými obránci příliš nedovolil. Ve 40.minutě ve výskoku zachytil Doležal nebezpečný centr domácích do naší šestnáctky a dlouhým výkopem cíleně překopl všechny domácí obránce,které přesprintoval Petr Švancara a přeloboval vyběhnuvšího Trubače,ale míč se po doskoku před brankou odrazil a jen těsně přeletěl břevno domácí branky.Tato hezká akce se líbila všem divákům v ochozech stadionu,za kterou sklidili oba aktéři velký aplaus.Je jen škoda,že z ní nepadla branka.

Do kabin se tedy šlo o poločasu za stavu 0:1.

Ve druhé půlce jsme již byli jednoznačně lepším týmem a na hřišti jsme jasně dominovali svou herní převahou.Častěji na míči s aktivnějším přechodem do útoku jsme dělali domácím hráčům značné problémy v obranné činnosti. A také hned ve 49.minutě centruje z pravé strany Zdražil do domácí šestnáctky na vzdálenější tyč,kde nabíhá volný Sedlo a v pádu pravou nohou zvyšuje na 0:2 pro Tišnov. Od tohoto momentu hraje naše mužstvo ještě ve větším klidu a svoji herní převahu korunuje v 58.minutě po krásné akci Švancary,který projde s míčem až na hranici šestnáctky,kde přihrává na pravou stranu na volného Zdražila,jenž po zemi podél brankáře zvyšuje na konečných 0:3 pro AFK Tišnov.

Domácím  nelze v tomto utkání upřít snahu,přistoupili k utkání zodpovědně.To však je nutné říci i  o našich hráčích.Nebezpečné akce soupeře jsme si pohlídali a sami využili svoji kombinační hru ke vstřelení tří důležitých branek.