2:1 (1:1)

FK SK BOSONOHY

Branky: 25. a 82. Sodomka Tomáš – 2. Fretzer Michal

Doležal-Huška,Sedlo,Bubeníček-Zdražil,Krejčíř,Schneider,Kuldan,Chráscina-Sodomka,Švancara

66.min Jilg za Zdražila, 77.min Halas za Chráscinu, 89.min Bartoš za Sodomku

Ve 24.kole přijel do Tišnova silný soupeř,který v jarní části soutěže úspěšně stoupá výš ze spodní části tabulky a dostal se doposud již na 7.místo.

Utkání nezačalo pro náš tým opět vůbec radostně a podobně jako v zápase s Mutěnicemi soupeř hned ve 2.minutě vsítil první branku. Rychlý útočník Fretzer dostal na půlící čáře míč,přesprintoval s ním bránícího Chráscinu a z pravé strany na hranici velkého vápna poslal míč na vzdálenější tyč Doleželovy branky na 0:1 pro hosty. Domácí mužstvo tato branka znovu nepříjemně zaskočila.Hosté předváděli velmi dobrou kombinační hru a ke všem soubojům přistupovali disciplinovaně a zodpovědně,v záložní řadě vedené bývalým ligistou Šímou jim vycházela souhra s rychlým přechodem na rychlé útočníky Burdova s Fretzerem. Náš tým se snažil utkání rychle vyrovnat,avšak dobře organizovaná obrana Bosonoh je do vážnější šance nepustila.Ve 24.minutě se pokoušel vyrovnat střelou z 20 metrů Krejčíř,avšak jeho střela minula soupeřovu branku. Ve 25.minutě soupeřovi obránci špatně na vlastní polovině rozehráli,míč jim odebral Sodomka,nahrál jej Kuldanovi,který nacentroval do vápna zpět na hlavu Sodomky a ten do protipohybu brankáře vyrovnává na 1:1. Zápas tak dostává nový náboj,avšak žádná větší šance se v první  půli již neodehraje kromě akce hostů z Bosonoh ze 43.minuty,kdy jejich útočník Fretzer doběhne slabou malou domů Hušky,kličkou se zbavuje brankáře Doležala a posílá míč do prázdné tišnovské branky, naštěstí pro náš tým slabou střelou,kterou na brankové čáře dobíhá kapitán Bubeníček a míč vykopává z branky ven.

Druhý poločas tak začíná za nerozhodného stavu 1:1.Avšak je to náš tým,který je častěji s míčem na svých kopačkách a na soupeřově půlce.Hosté se snaží podnikat rychlé protiútoky do tišnovské obrany. Zejména agilní levý útočník Burdov svojí aktivitou o sobě dává vědět a nejvíce zaměstnává tišnovské obránce.Po jeho tvrdé střele z levé strany šestnáctky se rozechvěje břevno Doležalovy branky.Hraje se ve vysokém tempu,v 63.minutě Sodomka střílí z 20 metrů,ale jeho střela mine branku Bosonoh. V 66.minutě opět hostující Burdov střílí  nebezpečně z hranice šestnáctky a Doležal jen s námahou vyráží jeho střelu pod břevno na rohový kop.

Zápas se tak posouvá do 80.minuty a právě v posledních 20 minutách se odehraje vše podstatné a rozhodující pro tento duel.Nejprve Sodomka po rychlém brejku postupuje zleva sám na branku Bosonoh,ale jeho střelu ještě stačí brankář Maloň vyrazit. V 82.minutě vychází domácím kombinace celé záložní řady,kdy Kuldan krásnou přihrávkou uvolní Sodomku a ten podél vybíhajícího Maloně rozhoduje zápas svojí druhou brankou na 2:1 pro Tišnov.

Utkání se dohrává v nervózní atmosféře,hosté se snaží v závěrečných minutách o vyrovnání,ale to se jim do konce zápasu již nedaří ,a tak Tišnov získává velmi cenné vítězství a 3 body v tomto těžkém zápase.