24. kolo - KP muži (25. hrané)10.05.2019

Branky: 64', 88' Babička - 8' Moučka, 32' Havlík, 72', 83' Dohnal

Vít R., Klíma, Panovský L., Panovský J.,
   Zdražil T., Chlup, Serafin, Mašek J.,
              Babička, Mašek M.

Střídali: 38' Klíma (Dvořák), 38' Mašek M. (Vejrosta), 84' Dvořák (Merta)

Další soupeř, kterého jsme přivítali, byli Bosonohy. Utkání začalo ve svižném tempu. Bohužel i v dnešním utkání se rozhodčí dopustili několika chyb. Hned ta první přišla v 7', když hostující hráč odehrál míč za obranu hostů, kde se nacházel náš hráč Kevin Babička, který se řítil na brankáře hostů, ale pan rozhodčí nesmyslně odmával a poté hlavní odpískal ofsajd. Ihned z protiútoku jsme inkasovali první branku. Hráči i celá střídačka byli naštvaní, ale hlavní rozhodčí se jen usmíval a pomezní se nám přišel omluvit, že udělal chybu, ale to nám nebylo v tu chvíli nic platné. Kluci se snažili dál hrát aktivně. Hra byla vyrovnaná, bohužel jsme udělali v 32' chybu na pravé straně a hosté zvýšili svůj náskok. Ve 38' jsme byli nuceni střídat a to hned dvojnásobně, když se ještě před druhou brankou zranil Jirka Klíma, který si obnovil zranění a Martin Mašek, který byl faulován ve vápně a hlavní rozhodčí opět s úsměvem to ponechal bez povšimnutí. Poločas jsme prohráli 0-2.

V 64' jsme se dočkali první trefy v utkání, když centr Kevina Babíčka přeletěl brankáře hostů a snížil na 1-2. Hosté nám odskočili v 72‘ a 83' na rozdíl tří branek. Kluci ale neskládali zbraně a dočkali se snížení, po přihrávce od Tomáše Zdražila, opět Kevinem Babičkou na 2-4. Do konce utkání ale zbývali jen 2' a tak jsme i ve druhém solidně odehraném utkání nezískali ani bod. Dnes musím vyzvednout výkon Tomáše Jíchy, který dnes chytal velmi dobře. Škoda, že se nám zranili v prvním poločase další dva hráči, ale i tak musíme klukům poděkovat.