25. kolo - I.A třída muži - sk. A08.06.2016
3:4 (2:1)

FC KUŘIM

Branky:23. Ayebeng Samuel Asare, 45. Losenický Robin, 62. Hanus Jakub - 13. Sodomka Tomáš, 80. Čoupek Petr, 89. Hansl Ladislav, 90. Marvan Tomáš

Rozhodčí:Kosička Libor - Solfronk David, Král Lukáš

Jícha

Bubeníček  Chlup  Čoupek  Bartoš

Zdražil  Babička  Krejčíř  Sodomka

Hansl  Marvan

Kuldan (46´ Bartoš), Feifer (73´ Chlup)

K poslednímu venkovnímu soutěžnímu utkání na hřišti soupeře jsme zavítali k derby do Kuřimi. Po prvních podzimních odehraných kolech si možná většina fanoušků obou táborů myslela, že právě v tomto kole by se mohl lámat chléb a rozhodovat o postupujícím do KP. Ale jak již všichni víme, co přejeme tišnovské kopané, rozhodnuto už bylo několik soutěžních kol předem.

A jak vlastně ono derby probíhalo? Před celkem slušnou diváckou návštěvou (tišnovských fanoušků bylo hojně) se domácí chtěli na lídra soutěže vytáhnout, neprodat svoji kůži zadarmo a vrátit soupeři podzimní porážku.

V tomto duchu se v podstatě nesl celý zápas. Oba týmy bojovaly, hra se trochu přiostřila a rodila se spousta šancí na obou stranách. Hra byla vyrovnaná, ale domácím spíše patřil první poločas, který vyhráli 2:1. Našim barvám se ve druhé půli podařil dokonalý obrat a zaslouženě si i tentokráte s Kuřimí připisujeme na svoje konto 3 body.

Góly: 13 min. - Krejčíř posílá míč na Hansla, ten uniká po levém křídle, dává míč pod sebe na Sodomku 0:1

23 min. - Chyba v rozehrávce hostů, domácí centrují z levé strany, domácí útočník (S. Ayebeng) srovnává 1:1

45 min. - Trestný kop zahrávají domácí přes zeď 2:1

62 min. - Standartní situace domácích, nepokrytý útočník zvyšuje hlavou na 3:1

80 min. - Rohový kop hostů, Čoupek snižuje hlavou na 3:2

89 min. - Hansl za ruku domácích nekompromisně z penalty vyrovnává na 3:3

90 min. - Po rohovém kopu dává Marvan hlavou výsledku konečnou podobu 3:4