25. kolo - KP muži (26. hrané)14.05.2019

Branky: 66' Vít Radek (vlastní), 72' Záruba - 25' Babička

Serafin, Mašek J.

Mičánek T.                       Lorenc
                        Babička

Střídali: 81' Lorenc (Vejrosta), 84' Serafin (Schlögl)

Jarní část se blíží ke konci, takže každý bod má pro nás cenu zlata. Už v 6' se po centru od Tomáše Lorence dostal k míči Tomáš Mičánek, ale jeho střela skončila těsně vedle domácí branky. 22' patřila domácím a jejich první šance v utkání, ale hlavička Záruby skončila nad brankou. O dvě minuty později už se ale skóre měnilo. Tomáš Jícha svým přesným výkopem našel Kevina Babičku, ten sklepl Jiřímu Maškovi, který nádherným lobem přehodil celou obranu domácích, kde se míče ujal opět Kevin Babička, který se řítil zcela osamocen na domácího brankáře, kterému nedal šanci a hosté se ujali vedení 0-1. Do konce poločasu nás dvakrát svými parádními zákroky podržel Tomáš Jícha. V 66' jsme měli opět smůlu, jako už poněkolikáté v této sezoně, když první střelu z boku jsme odrazili, ale druhý pokus, který směřoval mimo tři tyče, trefil našeho obránce a míč skončil v brance a domácí tak se štěstím vyrovnali stav na 1-1. Naši hráči zahrávali v 71' rohový kop, po kterém se kluci nestačili vrátit a domácí po rychlém protiútoku otáčí na 2-1. Do konce utkání bylo ještě dost času na vyrovnání, ale ani pokusy Jakuba Panovského, Kevina Babičky a Jirky Chlupa neskončily brankou. Zápas, ve kterém jsme sahali po bodu, tak prohráváme tím nejtěsnějším rozdílem 2-1. Hráči dnes podali opět kvalitní výkon a zejména bych pochválil výborný výkon Tomáše Jíchy.