28. kolo - JM krajský přebor07.07.2017
10:0 (3:0)

FC MORAVSKÝ KRUMLOV

V posledním 30.kole krajského přeboru již bylo rozhodnuto,že postupujícím mužstvem,který bude v příštím soutěžním ročníku hrát divizní soutěž,je náš tým AFK Tišnov.

V pátečním utkání jsme přivítali na našem hřišti celek z Mor.Krumlova,u nějž jsme na podzim vyhráli v poměru 2:3,když ve vypjatém a nervózním zápase vítěznou branku vstřelil 8 minut před koncem zápasu Kuldan.

V tomto domácím zápase předvedl náš tým vynikající výkon,v určitých fázích utkání svého soupeře doslova válcoval,a tak se zápas musel všem domácím fanouškům líbit.

Již v 10.minutě střílel Krejčíř nebezpečně pod břevno,ale hostující brankář Bogner stačil ještě jeho střelu vyrazit. V 11.minutě se už ale síť hostující branky rozvlnila poprvé,když Sedlo dorazil míč do branky po hezké akci Kuldana z levé strany.Druhou branku vstřelil ve 33.minutě Švancara,když mu  nahrál Zdražil pod sebe ve velkém vápně,Švanci si míč zasekl a střelou pod břevno nedal Bognerovi žádnou šanci,2:0 pro Tišnov.

Do poločasu přidal ještě jednu branku kanonýr Kuldan po centru Pořízka na 3:0.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým s odhodláním pokusit se docílit počtu 100 vstřeleným branek v tomto ročníku krajského přeboru.Tato myšlenka se nezdála být nepřekonatelná,jelikož by 7 branek vstřelených do sítě Mor.Krumlova splnilo tuto metu.

A tak se naši hráči i ve druhé půli usadili na půlce hostů a hezkou kombinační hrou se dostávali do brankových příležitostí.V 59. a 68. minutě vstřelil dvě branky po sobě obránce Jiří Huška a zvýšil tak již na 5:0. V 71.minutě hráč s číslem 9 Petr Švancara vstřeluje 99.branku mužstva v soutěži a v 75.minutě se podařilo vstřelit tolik očekávanou stou branku mužstva,jejímž autorem byl František Kuldan. Avšak ani tento stav skóre do konce nevydržel.V 81.minutě zvyšuje Tomáš Sodomka na 8:0,v 88.minutě Martin Sedlo svojí druhou brankou v zápase na 9:0 a vše završuje v 90.minutě Petr Švancara svým hattrickem v zápase po krásném pasu Františka Schneidera střelou jeho oblíbenou šajtlí na vzdálenější tyč Bognerovy branky na 10:0 pro Tišnov.

Zápas se musel všem domácím fanouškům líbit,náš celek v něm podal vynikající výkon a rozloučil se sezónou brilantním výkonem a i výsledkem.Soupeři toho moc nedovolil a když už se hosté ve druhém poločase řítili ve dvou hráčích z ojedinělé akce sami na branku domácích,zabránil jim ve skórování vynikajícím zákrokem Robert Dang.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim fanouškům za jejich podporu a věrnost v celém průběhu sezóny,zejména těm,kteří s námi pravidelně jezdili i na venkovní zápasy.Věřte,že vaše podpora je pro nás velkým povzbuzením a motivací.DĚKUJEME !!!

Sestava : Dang-Huška,Sedlo,Bubeníček-Zdražil,Krejčíř,Schneider,Kuldan,Jilg-Pořízek,Švancara

Střídání: 46.minuta Sodomka za Jilga

60.minuta Chráscina za Zdražila