3. kolo - I.A třída muži (2. hrané)13.08.2019
3:2 (1:0)

TJ SOKOL NOVOSEDLY

Branky: 18' Marek, 49' Bier, 82' Němeček (pen.) - 67' Zdražil T., 89' Panovský L. (pen.)

Herink
Mizerniuc, Panovský J., Prokopčuk, Vít R.
Vejrosta, Panovský L., Serafin, Zdražil V.
                   Babička, Zdržil T.

Střídali: 46' Klíma (Prokopčuk), 80' Merta (Zdražil V.)

Naši hráči začali utkání aktivně. Už ve 4' se k míči dostal Tomáš Zdražil, ale jeho střela skončila 20 cm nad. Potom přišla rychlá akce domácích, ale ani oni branku netrefili. Hra se pomalu začala vyrovnávat. Někteří naši hráči začali prohrávat jednoduché souboje. V 18 min. jsme poprvé inkasovali. V prvním poločase jsme měli ještě jednu brankovou příležitost, když Tomáš Zdražil orazítkoval pouze břevno domácí branky. Poločas jsme prohráli 1-0.
Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s tím, že utkání otočíme. Bohužel hned ve 49' jsme po hrubé chybě inkasovali podruhé. Sice jsme byli na míči, ale nahrávky chodili jen mezi obránci. Jakmile jsme míč posunuli na záložní řadu, hned jsme ho ztratili a domácí se dostávali do rychlých protiútoků. Měli jsme strašně moc zkažených přihrávek. To nás brzdilo k rychlejšímu zakládání našich akcí. V 67' byl před domácí brankou důrazný Tomáš Zdražil a snížil na rozdíl jedné branky. Kluci se snažili o vyrovnání, ale měli jsme příliš málo šancí na to, abychom vyrovnali. Hlavní rozhodčí, který nás pískal i minulý týden, se opět předvedl, na obou stranách neodpískal některé zákroky, které byli na hraně. Potom začal rozdávat žluté karty, hra se začala přiostřovat, díky jeho špatnému výkonu. Domácí evidentně zdržovali, ale hlavní rozhodčí, byl úplně v klidu. Po naši další chybě jsme inkasovali potřetí. 89' už jen přinesla snížení z kopačky Lukáše Panovského z pokutového kopu. Na vyrovnání už nebyl čas, protože pan rozhodčí místo 6-7', nastavil pouze 2'. V zápase byl vyloučen Kevin Babička, který byl po celý zápas neustále okopáván, zatahován za dres, atd. – vše bez karetního napomenutí. Domácí hráč při jednom ze soubojů strčil do Kevina oběma rukama do hrudníku, ten už to neunesl a vrazil domácímu hráči facku, za kterou byl následně okamžitě vyloučen. Zkrátka rozhodčího výkon byl opět slabý. Ale naši hráči měli dnes podat daleko lepší výkon a odvezli by si všechny body.

Ostaní výsledky:

FK Kunštát - SK Vojkovice 8:2 (3:1)

Sokol Dobšice - TJ Čechie Zastávka 3:1 (2:0)

TJ Viktoria Želešice - FK Zbraslav 1:3 (0:1)

Příští utkání:

So 24. 8. 2019 10:15       SK Slatina - AFK Tišnov (odjezd bus 8:30 od Humpolky)