Vít Ra., Pohl, Panovský L., Zdražil V.

Mašek J., Chlup J., Babička, Zdražil T.

Sova, Marvan

Mičánek T. (32. Zdražil V.), Lorenc (62. Mašek J.), Seyfert (86. Sova), Vejrosta M. (87. Lorenc)

Naši hráči nastoupili během 4 dnů k druhému mistrovskému utkání a opět na domácí půdě. Po minulém utkání a výhře nad favorizovanou Kuřimí, nás čekal opět vysoce kvalitní tým a to TJ START Brno, který měl v sestavě hned několik zvučných jmen např. Čoupek, Cupák, Mica, Ryšavý, atd. Zápas měl očekávaný průběh, hosté měli po většinu času míč na svých kopačkách, ale do vyložených šancí se nedostávali, až v závěru prvního poločasu měli hosté dvě slibné příležitosti, když domácí propadli na půlící čáře a hostující hráč se řítil sám na domácí bránu. Ten si však míč kopl dál od nohy a toho využil domácí brankář Tomáš Jícha, pohotově vyběhl a celou akci hostům zmařil. Chvíli na to kopali hosté přímý kop z hranice velkého vápna, ale hostující Mica lehkým kopem přestřelil domácí klec. Domácí vyloženou šanci v první půli neměli, poločas tedy 0-0.

Druhá půle přinesla více brankových příležitostí na obou stranách, ale obě obrany byli stoprocentní. V 62. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Cupák. A naši hráči na rozdíl od zápasu ve Vojkovicích tuhle přesilovku využili. V 78. minutě vyvezl od vlastní šestnáctky míč Pohl, jenž byl cca 25 m před hostující brankou faulován. Po následném přímém volném kopu, se k míči dostal J. Chlup, který uličkou uvolnil Lukáše Panovského, jenž si míč posunul do pokutového území a střelou k tyči dostal domácí do vedení 1-0. Naši hráči od té doby byli lepším týmem. V 83. min. po přiťuknutí T. Zdražila postupoval sám na branku Marvan, ale v pokusu o lob překopl spolu s hostujícím brankářem i jeho branku. Poté se již do konce utkání nic podstatného nestalo. Bojovným výkonem jsme i druhý domácí zápas dotáhli do vítězného konce. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu.